Қақпақ жетегі 16Нм 230В Айнымалы ток реттелетін 0-10В/4-20А қосымша серіппесіз. ONI қосқышы

84 573 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ODA-16-M-230-N-A
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ODA ауа клапанының жетектері – бұл ауа клапанының клапанын автоматты және қашықтан басқару режимінде қажетті күйге ауыстыруды қамтамасыз ететін жетектер.


Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау функциясы және металл беріліс қорабы ONI ауа клапанының жетегінің жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді.
- Белгіленген нүктеге жеткенде автоматты түрде өшіру қосымша шектеу қосқыштарын қажет етпейді.
- Тегіс басқару элементтері ысырманың ашылу бұрышын максималды дәлдікпен орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Бақылау сигналы | Басқалар |
| Үлгі немесе орындау | Реттелетін ысырма жетегі |
| Қолмен жұмыс істеу принципі | Иә |
| Потенциалсыз ажыратқыштың контактісі | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP44 |
| Пайдалану температурасы, °C | -20...50 |
| Биіктігі, мм | 180 |
| Ені, мм | 100 |
| Тереңдігі, мм | 68 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номиналды кернеу AC, В | 230 |
| Іске қосылған кезде тұтынылатын қуат, Вт | 4.5 |
| Ұстап тұру кезінде тұтынылатын қуат, Вт | 0.5 |
| Шығу білігіндегі айналу моменті, Нм | 16 |
| Толық іске қосылу уақыты, бастап | 100 |
| МЕМСТ IEC 61140 бойынша қорғау сыныбы | II |
Габариттік сызба

Қосылу схемалары

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Ұзындығы | 68 мм |
| Биіктігі | 180 мм |
- Бағасы: 84 573 ₸

