FORMAT IEK 2000х400 мм металл есік

108 174 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-DM-200-040
Жіберу 25 маусым 2026FORMAT IEK| желісі белгілі еуропалық ZPAS электротехникалық және телекоммуникациялық шкафтар шығаратын зауытпен бірлесіп құрылған. ZPAS-тың ең озық әзірлемелерінің бірі IEK GROUP және ZPAS компанияларынан алынған R&D қызметтері үшін Ресей нарығына бейімделген.
IEK GROUP инженерлері FORMAT| электр техникалық шкафтарын әмбебап етті. Оларда Ресейде сұранысқа ие өндірушілердің ауа, құйма және модульді автоматты сөндіргіштерін орнатуға болады. Ресейлік тұтынушылардың барлық сұраныстары мен пайдаланудың күрделі шарттары ескерілді.
Электр қалқан жабдығын кәсіби құрастырушылар жобаланған конструкция, электр техниканы жинау және құрастырудың қолайлығы үшін қазіргі заманның FORMAT IEK| шкафтарын таңдайды. Аксессуарлардың кең ассортименті ең күрделі міндеттерді жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
FORMAT| электротехникалық шкафтарының екі жазықтықта перфорацияланған тұйық профильдердің негізінде каркас құрылымы бар. Бұл жабдықтар мен компоненттердi орналастыруға икемдi мүмкiндiктер бередi. Шкафтарды бүйір қабырғаларсыз, егер олар қолданылса, қатарға оңай қосуға болады. Энергетика және өнеркәсіптік автоматтандыру объектілеріндегі үй-жайлар ішінде қолданылады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толық симметриялық профиль кез келген бүйірлік жазықтықта панельдер мен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастыру-бөлшектеу конструктиві – монтаждау, тасымалдау және сақтау қолайлығы
• Корпустардың ыңғайлы түйісуі
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділігі
• Бірегей бекітпе
• Ең жоғары секциялаумен күрделілігі жоғары деңгейдегі құрастыру – 3b 4000 А дейін және 4b 6300 А дейін
• Жоғары қабілет. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларға) – 1600 кг
• Әмбебап өзара алмастырылатын аксессуарлар
• Боялмаған элементтерде арнайы коррозияға қарсы жабын – алюцинк (Al-Zn) болады
• Еуропалық сертификаттар
Жиынтықтауыштың сипаттамасы
Есіктер болат табақтардан жасалған және ашылатын бұрышы 150 градус болатын төрт қалқаға бекітіледі.

Артықшылықтары
- Толық симметриялық профиль - кез келген бүйірлік жазықтыққа есіктерді орнатуға мүмкіндік береді.
- Жоғары көтергіш қабілеті - есікке 50 кг жүктеме.
- Периметрі бойынша 25 мм перфорация қадамымен тұрақты қаттылық шеңбері орнатылған - жабдықтарды есікке тиімді құрастыруға және бұратын кабелді тартуға мүмкіндік береді.
- Есік ең оңтайлы жерлерде жерге тұйықтау құралын қондыру мүмкіндігі бар M8 шпилькасымен жабдықталған.
- Стандартты есіктер төрт нүктелі бекіту механизмімен жабдықталған.
- Қос штокты есіктердің ілгектері - бір адамның есікке жай және жылдам ілу.
- Есікте құлып орнатылған (тұтқасы жоқ, кілттің астына екі тісі бар).
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 2000 |
| Ені. мм | 400.0 |
| Материал | Болат |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| 19 дюймдік монтаждауға арналған | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Тереңірек. мм | 70 |
| Шыныланған есік түрінде орындау | Жоқ |
| Климаттық орындау | У2 |
| Модель немесе орындау | Есік |
| Қабілеттілік, кг | 50 |
| Бет түрі | Ұнтақ бояуы |
| Үстіңгі қабат факторы | Шагрень |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Есіктің ашылу бұрышы | 150 град. |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Ауыстырылатын есіктер | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 108 174 ₸

