Мыс шинасы М1Т 10х120х4000мм 2650А IEK

210 273 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YBC10-10-120
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
М1Т электротехникалық мыс шиналары МЕМСТ 434 және МЕМСТ 859 сәйкес мыстың сапалы маркаларынан дайындалады.
Шиналық трассаларды, әртүрлі конфигурациялы шинасымдарды дайындау үшін қолданылады.
ТЖҚ тарату қалқандарында, тұрғын үйлерді, қоғамдық және өндірістік ғимараттарды электрмен жабдықтау жүйелерінде қолданылады.

Артықшылықтары
- МЕМСТ-қа қатаң сәйкестікте дайындалады.
- Тазалығы Cu+Ag 99,90%-дан төмен емес М1 мыс маркасы қолданылады.
- Жоғары механикалық және коррозияға қарсы қасиеттерімен ерекшеленеді.
- Кең номенклатуралық қатар қолданудың әмбебаптығын қамтамасыз етеді.
- Жоғары сенімділік және орнатудың қарапайымдылығы.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In, А | 2650 |
| Үлгі немесе орындау | Жазық (-тар) |
| Қалайыланған | Жоқ |
| Ұзындығы, мм | 4000 |
| Ені, мм | 120 |
| Биіктігі, мм | 10 |
| Икемді | Жоқ |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 1200 |
| Тығыздағыш сақинамен | Жоқ |
| Полюстер саны | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| жолақ материалы | Мыс |
| Қалыңдығы | 10 мм |
| Ені | 120 мм |
| Ұзындығы | 4000 мм |
| Физикалық қасиеттері | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 125 град. |
- Бағасы: 210 273 ₸/м

