Ауа ажыратқышы жылжымалы ARMAT 2500А 3P D 85кА айырғыш TT толық жиынтығы IEK

7 677 842 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-ACB-3VD-085-2500A-TTCF
Жіберу 03 мамыр 2026ARMAT сериялы автоматты ажыратқыштар (ACB) электрмен жабдықтау желілерін қысқа тұйықталу және шамадан тыс жүктеме кезінде қорғауға арналған, сонымен қатар электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 690 В дейінгі электр қондырғыларында номиналды токтар үшін пайдалануға арналған. 630-дан 6300А-ға дейін.
Бұл автоматты ажыратқыштар функционалдық мүмкіндіктер жиынтығының әртүрлі комбинациялары бар электронды ажыратқыштармен, соның ішінде 150 кА-ға дейінгі ажырату қабілетін ескере отырып, Modbus протоколы арқылы байланысу мүмкіндігімен жабдықталған. өнеркәсіптік және азаматтық нысандардың кез келген түрлерінде ACB ARMAT пайдалануға мүмкіндік береді.
МЕМСТ Р 50030.2 сәйкес.

Артықшылықтары
- Ауалық автоматты ажыратқыштарда 150А-ға дейінгі Icu бар, ал максималды ажырату қабілеті жұмыс қабілеттілігіне тең, бұл таңдау мен есептеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді
- Берілетін токтың температураға тәуелділігінің ең жақсы коэффициенттерінің біріне ие, бұл оларды технологиялық процестердің температурасы жоғары объектілерде қолдануға мүмкіндік береді
- Механикалық циклдардың саны жоғары (50 000-ға дейін), бұл олардың жоғары сенімділігін растайды
- ТТ типті ағытпада сенсорлық экран опциясы және кеңейтілген өлшеу мүмкіндіктері бар түсті дисплей бар
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 2500 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 85 |
| Орындалуы | Жылжымалы |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Автоматты ауалық ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 540.0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 6 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Иә |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 330.0 |
| Биіктігі, мм | 435.0 |
| Тереңдігі, мм | 390.0 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Артқы жағынан қосылу |
| Теңіз деңгейінен биіктік, м | < 2000 |
| Қысқа тұйықталуды тоқтату қосқышы жоқ диапрегул, А | 2500...65000 |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 1000...2500 |
| Жеткізілімге кіретін жабдықты толықтырады | Тәуелсіз ағытқыш (күштік автоматтар үшін) |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Аспаптың құрылымы | Басқалар |
| Механикалық қызмет көрсетусіз тозуға төзімділік, циклдар | 20000 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Иә |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 12 |
| Icw тогы 1 с ішінде қысқа уақытқа шыдайтын номин, кА | 85 |
| Номиналды кернеу, В | 690...690 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 1250 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 2500 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 85 |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Басқару элементінің түрі | Басқалар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Салмақ | 93 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 2500 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 85000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Биіктігі | 435 мм |
| Ені | 330 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 7 677 842 ₸

