Термостат E 51

11 320 ₸
- Бар
Бағдарламаланатын термостат E 51.716 жылыту төбесінде немесе еденді жылыту жүйесінде басқару функциясын орындайды.
Пайдалана отырып кіріктірілген және/немесе шығарылатын датчик температура, ол бөлме температурасының күйін үнемі қадағалап отырады, жылыту құрылғыларын қосу немесе өшіру пәрмендерін береді.
Ішкі қолдануға арналған және -5/+50 °С қоршаған орта температурасында жұмыс істеуге арналған.
Техникалық сипаттамалар
Термостат түрі – электронды.
Монтаждау түрі – ендірілетін.
Бағдарламаланатын режим – иә.
Кернеу, Uн – 220 В, 50 Гц.
Жүктеме қуаты, макс – 3520 Вт.
Жүктеме тогы, макс – 16 А.
Термостаттың тұтынылатын қуаты – 2 Вт.
Температураны реттеу диапазоны – 5-55 °С.
Реттеу қателігі – ±0.5 °С.
Кіріктірілген температура сенсоры – иә.
Қашықтан температура сенсоры – иә (NTC, 10 кОм), кабель ұзындығы 3 м.
Қорғау дәрежесі – IP 20.
Түсі – ақ.
Габариттік өлшемдері – 86 x 90 x 43 мм.
Брутто салмағы – 330 г.
Кепілдік – 1 жыл.
Жұмыс режимдері

Қосылу схемасы

Термостат E 51.716 құрастырмалы түрде жеткізіледі, қосуға және іске қосуға толығымен дайын.
Құрылғы жинағына кіреді:
термостат E 51.716 – 1 дана.;
пайдалану жөніндегі нұсқаулықпен және қосылу схемасымен паспорт орыс тілінде – 1 дана.;
NTC жылжымалы датчигі – 1 дана.;
шығарылатын датчикті қосуға арналған кабель (ұзындығы 3 м) – 1 дана.;
монтаждау бұрандалары – 2 дана.;
қаптамалық қорап – 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Menred |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Максималды реттеу температурасы | 90 град. |
| Термореттегіштің түрі | Электрондық |
| Терморегуляторды орнату түрі | Ендірілген |
| Термореттегіштің қолдану аясы | Жылы еден |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Дисплей | Иә |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Интерфейс | Сымды |
| Дауыспен басқару | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Максималды жүктеме | 3520 Вт |
| Температура сенсоры | Иә |
| Таймер | Иә |
| Температура сезбегінің түрі | Для пола, Для воздуха |
| Управление | Ручное |
| Тамақтандыру | Желі 220В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 86 мм |
| Биіктігі | 43 мм |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 11 320 ₸


