Бұрандалы терминал IEK КВИ-2.5 мм2, 24 А, 800 В айнымалы ток/тұрақты ток, қара

159 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YZN30-002-K02
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы терминалдар электр шкафтарының ішіндегі реттелген тарату жүйелеріндегі әртүрлі қималардың өткізгіштерін тұрақты, қауіпсіз және ықшам қосуға арналған.
Фазалық, нөлдік және қорғаныс өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады.
DIN-рельске орнатылады.
Терминалдардың орындалу түсі: сұр, көк, сары, жасыл, қызыл, қара, қызғылт сары, сары-жасыл (PE).

Артықшылықтары
- Оқшаулағыш корпус серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді PA6.6 полиамидінен жасалған, UL94 V0 классификациясына сәйкес келеді, коррозиялық орта мен температураға тамаша төзімділікке ие
- Номиналды қималы өткізгіштерді кабельдік құлақшалармен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады
- Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: соңғы қақпақтар, таңбалау тақталары, секіргіштер
- Температураның жоғарылауына сынақ (45°С артық емес)
- 1 секунд ішінде 1 мм2-ге 120А қысқа уақытқа төзімді токқа арналған сынақ
- Кернеудің төмендеуін сынау (3,2мВ артық емес)
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 1...2,5 мм2 |
| Түсі | Қара |
| Номин құл кернеу | 800 Жылы |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Бұйымның/компоненттің түрі | КВИ терминалы |
| Ені | 6,2 мм |
| Биіктігі | 41,6 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 6000 Жылы |
| Ұзындығы | 40,6 мм |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -60...110 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 6.2 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 2,5 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 1...4 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 24 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Ең аз қима | 1.0 мм |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | ≤ 800 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | ≤ 800 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 1...2,5 мм2 |
| Жиынтықта саны | 50 дана |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Оқшаулау кернеуінің номині | 1000 Жылы |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ≥ 90 |
| Қорғау дәрежесі - IP штепсельсіз | IP00 |
| Қорғау дәрежесі - ернінің тығыны бар IP | IP20 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 6.2 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосылатын сымдардың қимасы (шаршы мм) | 2.5 мм |
- Бағасы: 159 ₸

