Автоматты ажыратқыш ARMAT 3P 400А 85кА өлшем H ажыратқыш эл.стандартты IEK

440 030 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-MCCB-3H-085-0400A-ELSC
Жіберу 03 мамыр 2026ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштар төмен вольтты жиынтықты құрылғылардың әртүрлі типтерінде қолданылады – тарату қалқандарынан бастап 1600 А ҚТҚ-ға дейін.
Ғимараттар мен құрылыстардың, соның ішінде өнеркәсіптік және жоғары технологиялық қондырғылардың энергия тарату жүйелерін құруға арналған ARMAT IEK өнімдеріне негізделген кешенді шешімдердің бөлігі болып табылады.
Жоғары ажырату қабілетінің (150 кА дейін) арқасында ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштар желісі энергияны көп қажет ететін өнеркәсіптік нысандарда қолдану үшін өте қолайлы.
Автоматты ажыратқыштармен бірге ARMAT 6300 А дейінгі ТЖҚ-да қолданылады.
ARMAT күштік автоматты ажыратқыштарының барлық желісі (ауамен және құйылған корпуста) ол сапаны үздіксіз бақылай отырып, заманауи, толық автоматтандырылған жабдықта шығарылады.
IEK электротехникалық өнімдері тәуелсіз зертханаларда да, Мәскеудегі IEK GROUP компаниясының жеке зертханасында да мұқият сынақтан өтеді.
Біз ARMAT желісінің қуат ажыратқыштарының жоғары сапасы мен сенімділігіне сенімдіміз – сондықтан олардың кепілдік мерзімі 5 жылды құрайды!

Артықшылықтары
- Заманауи өндірістің энергия тұтынуын арттыру үшін In және Icu автоматты ажыратқыштарының жоғарылауы қажет. ARMAT құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар жоғары технологиялық өндірістік желілерді сенімді қуатпен қамтамасыз етеді.
- Арнайы босату нұсқалары бар ARMAT құйылған корпусындағы қуат қосқыштарының модификациялары Modbus қосылымын қолдайды, бұл оларды диспетчерлік және бақылау жүйесіне біріктіруге мүмкіндік береді.
- Қосу және өшіру циклдарының үлкен ресурсы ARMAT құйылған корпусындағы автоматты ажыратқыштардың ұзақ уақыт жұмыс істеуіне кепілдік береді. Жоғары тозуға төзімділік сынақтармен, соның ішінде халықаралық тәуелсіз зертханада расталған.
- Энергия жүйесінің кез келген жағдайда тұрақты жұмыс істеуі технологиялық процестердің тиімділігі мен адамдардың қауіпсіздігі үшін маңызды. ARMAT желісінен құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштар берілетін токтың қоршаған орта температурасына ең аз тәуелділігіне ие.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 400 |
| Полюстер саны | 3 |
| 400В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды ауытқу қабілеті, кА | 85 |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400/690 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш |
| Энергия шығыны, Вт | 73.2 |
| Пайдалану температурасы, °C | -25...60 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Желі жиілігі, Гц | 50/60 |
| Ені, мм | 140.0 |
| Биіктігі, мм | 447.5 |
| Тереңдігі, мм | 168.4 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Иә |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Icw тогы 1 с ішінде қысқа уақытқа шыдайтын номин, кА | 6 |
| Номиналды кернеу, В | 400...690 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 1000 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 400 |
| Номин құл Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті, кА | 85 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 90% |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 7500 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 20000 |
| Механикалық қызмет көрсетусіз тозуға төзімділік, циклдар | 20000 |
| DIN-рельске монтаждау | Жоқ |
| Салмағы, кг | 6.500 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Басқалар |
| Теңіз деңгейінен биіктік, м | < 2000 |
| Қысқа тұйықталуды тоқтату қосқышы жоқ диапрегул, А | - |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны, А | 800...4800 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Аспаптың құрылымы | Басқалар |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Салмақ | 1.74 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 400 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 85000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 169 мм |
| Биіктігі | 448 мм |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 440 030 ₸

