Жарықдиодты сызықты шам ДБО 3003 10Вт 4000К IP20 872мм пластик IEK

3 141 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDBO0-3003-10-4000-K01
Жіберу 03 мамыр 2026Шам тұрғын, коммуналдық және қоғамдық үй-жайлардың (дүкендер, кеңселер және т.б.) ішін жалпы және жергілікті жарықтандыруға, сондай-ақ ас үй мен гардеробтардағы жарықтандыруға арналған.
- Пластикалық корпус.
- Диффузор жарықты тұрақтандыратын қоспалары бар беріктігі жоғары поликарбонаттан жасалған.
- Жарықдиодтардың корпустың бүкіл ұзындығы бойынша таралуы кеңістіктің біркелкі жарықтандырылуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Монтаждау жиынтыққа кіретін бекіткіштердің көмегімен жүзеге асырылады.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Реңкі/диффузоры бар шам
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Шамның қуаты
10 Вт
Жарық ағыны
950 лм
Жарық ағыны
950 лм
Жарықтың түстілік санаты
Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К
Өрт қауіптілік сыныбы
Жоқ
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Опалдан жасалған пластик
Материал
Пластик
Номиналды кернеу
230 Жылы
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Иә
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Өткізгіш сымдарды төсеу үшін жарамды
Иә
Ажыратқышы бар
Иә
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Жиынтықта шамдардан
Иә
Жиынтықта салпыншақпен
Жоқ
Желілік баумен және ашамен
Иә
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Талап етілмейді
Корпустың түсі
Ақ
Түс температурасы
4000 К
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Ені
20 мм
Жиынтықта басқару блогы
Жоқ
Биіктігі немесе тереңдігі
33 мм
Биіктігі
33 мм
Жұм кернеулерінің диапазоны
200...240 Жылы
Жұмыс температурасының диапазоны
-20...+40 °C
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Ұзындығы
872 мм
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79(2А сыныбы)
Қорғау сыныбы
II
Шамдардың - жарық көздерінің саны
1
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
5 пайыз
Қуат коэффициенті
0,5
Қуат коэффициенті
0,5
Жүйенің максималды қуаты
10.0 Вт
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 25000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| шашыратқыш түрі | Призма |
| Қуат | 7 Вт |
| Қызмет мерзімі | 25000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 660 лм |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Түс беру индексі, кем емес | 79 |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 572 мм |
- Бағасы: 3 141 ₸

