Шам AD16DS(LED)матрица d=16мм сары 230В AC IEK

659 ₸
- Бар
- Коды:BLS10-ADDS-230-K05-16
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған.
Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Линзаның түсі | Сары |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Тесіктің диаметрі, мм | 16 |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Объектив түрі | Жазық (-тар) |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Шам қақпағының түрі | Басқалар |
| Алдыңғы сақинаның түсі | Басқалар |
| Жарықсүзгі корпусының диаметрі, мм | 19 |
| Ұзындығы, мм | 42.0 |
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Линзаның құрылымы | Дөңгелек (-тер) |
| Номиналды құл кернеуі Ue, В | 230...230 |
| Тұтынылатын ток, мА | ≤20 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Пайдалану температурасы, °C | -25-тен +40-қа дейін |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Сары |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 42 мм |
| Диаметрі | 16 мм |
- Бағасы: 659 ₸

