Кіріспе панель ВРУ1-18-60 200А 35кА 400В SMART IP31 с АВР схемасы 2-1 контакторлар

671 965 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-1186006-A-1
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-18-60 кіріспе панелі электр энергиясын енгізуге, есепке алуға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде 1-санаттағы электр қондырғыларын қорғауға арналған.
АБ өздігінен қайтарумен негізгіден резервтік енгізуге автоматты ауысуды қамтамасыз етеді.
Тарату секциясы құйылған корпустағы және модульдік үлгідегі автоматты ажыратқыштарда орындалған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 120 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 2000х800х450мм IP31 IEK | |
| Ірге | опция | |
| Кіріспе қорғаныс және коммутация құрылғылары |
2 2 |
|
| РАҚ күштік бөлігі | 2 | |
|
Желі параметрлерін бақылау |
Фазаларды бақылау релесі ORF 06 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK |
2 |
| Енгізудің басымдылығы |
негізгі |
|
| Жұмыс режимдері | автоматты | |
| Индикация |
енгізулердің жұмысының индикациясы кіріспе аппараттарға дейінгі кернеудің индикациясы |
|
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер | опция | |
|
Электр энергиясын есепке алу бөлімі |
есепке алу аспабына арналған орын ТТИ-А 200/5А 5ВА ток трансформаторы дәлдік класы 0.5 IEK |
1 3 |
| Тарату секциясы |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 160А 690АС 35кА MASTER IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 25А 10кА C KARAT IEK |
2 1 2 1 |
| Ток өткізгіш шина | ||
| Нөлдік/жерге тұйықтау шинасы | Мыс шинасы М1Т 3х15х4000мм 210А IEK | |
| Қорғаныс панельдері | ток өткізгіш шиналар секциясы үшін |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35/ВА47-100 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 контакторлар |
- Бағасы: 671 965 ₸





