Есептегіш үш фазалы көп тарифті Меркурий 230 АRT-03 CLN

75 500 ₸
- Бар
Есептегіштер активті және реактивті электр энергиясы мен қуатын бір бағытты көп тарифтік есепке алуға, сондай-ақ үш фазалы үш немесе төрт сымды айнымалы ток желілеріндегі электр желісінің параметрлерін өлшеуге, содан кейін жинақталған ақпаратты сақтауға, оқиғаларды қалыптастыруға және ақпаратты AIIS KUE жүйелерінің деректерді жинау орталықтарына жіберуге арналған. .
Есептегіштер жабық үй-жайлардың ішінде пайдалануға арналған және қоршаған ортаның әсерінен қосымша қорғанысы бар жерлерде (үй-жайда, шкафта, қалқанда орнатылған) пайдаланылуы мүмкін.
Ерекшеліктері
- Активті және реактивті электр энергиясын өлшеу, есепке алу, сақтау, КҚК-ға шығару және интерфейстер бойынша беру әрбір тариф бойынша бөлек және келесі уақыт кезеңдері үшін барлық тарифтер бойынша сома:
- көрсеткіштерді қалпына келтіруден түсетін барлық энергия;
- ағымдағы және алдыңғы тәуліктердің басындағы энергия;
- ағымдағы және алдыңғы 11 айдың басындағы энергия;
- ағымдағы және өткен жылдың басындағы энергия;
- ағымдағы және алдыңғы тәуліктердегі шығыс;
- ағымдағы және алдыңғы 11 айдағы шығыстар.
- Тәуліктің 16 уақыт белдеуінде 4 тариф бойынша аптаның әр күніне жеке кесте белгілеу мүмкіндігі бар тарифтеуші.
Жылдың әр айы жеке тарифтік кесте бойынша бағдарламаланады. Тәулік шегіндегі тарифтің әрекет етуінің ең аз аралығы 1 минут - Фазалық көп тарифтік есепке алу функциясы
- Электр беру желілеріндегі және күштік трансформаторлардағы техникалық ысыраптарды есепке алу
- Электр желісінің параметрлерін өлшеу:
- әрбір фаза бойынша және фазалардың қосындысы бойынша активті, реактивті және айқын қуаттың лездік мәндері айқын қуат векторының бағытын көрсете отырып;
- фазалық токтар мен кернеулердің қолданыстағы мәндері;
- фазалық кернеулер арасындағы бұрыштардың мәндері;
- желі жиілігі;
- әрбір фаза бойынша және фазалардың қосындысы бойынша қуат коэффициенттері.
- Ерікті орташаландыру уақыты 1-ден 45 минутқа дейінгі техникалық ысыраптардың қуат профилі және қуат профилі. Орташаландыру уақыты 30 минут үшін сақтау тереңдігі 85 тәулік
- Белсенді және реактивті қуаттың таңертеңгі және кешкі максимумдарын ай сайынғы кестемен белгіленген аралықта бекіту
- Оқиғалар журналын, соның ішінде электр энергиясының сапа көрсеткіштерінің оқиғаларын жүргізу
- Резервтік қуатты қосу мүмкіндігі
- Көп функциялы импульстік шығыстардың, оның ішінде жүктемені басқару функциясы бар шығыстардың болуы
- Қателерді көрсете отырып, автоматты өзіндік диагностика
- Тұрақты электронды пломба
- Рұқсат етілмеген әсерлерді өшірілмейтін оқиғалар журналдарына жазу
Сипаттамалары
Техникалық сипаттамалар| Номиналды кернеудегі әрбір есептегіш кернеу тізбегіндегі белсенді/толық қуат тұтынуы, Вт/В*А | 2/10 |
| Токтың әрбір тізбегімен тұтынылатын толық қуат, артық емес, В*А | 0,1 |
| RS-485, CAN, В интерфейстерінің резервтік қуат кірісінің және қоректендіру кернеулерінің диапазоны | 5,5 - 12 |
| RS-485, CAN интерфейстерінің сыртқы қуат көзінен орташа тұтыну тогы, мА | 30 |
| Резервтік қоректендіру көзінен орташа тұтыну тогы, мА | 150 |
| Тарифтер саны | 4 |
| Тамақтану үзілістері кезіндегі деректердің сақталуы, кем дегенде, жылдар | 10 |
| Салыстырып тексеру аралығы, жыл | 10 |
| Пайдаланудың кепілді мерзімі, жыл | 3 |
| Бас тартуға істелген жұмыс, кем емес, сағ | 210 000 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | -40-тан +55-ке дейін |
| Салмағы, артық емес, кг | 1,5 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм | 170x74x258 |
| Есептегіштердің дәлдік сыныбы (актив. / реактив.): | |
| • трансформаторлық қосу: | 0,5S / 1 |
| • тікелей қосу: | 1/2 |
| Номиналды кернеу, В: | |
| • трансформаторлық қосу: | 3*57,7/100 |
| • тікелей қосу: | 3*230/400 |
| Базалық / максималды ток, А: | |
| • трансформаторлық қосу: | 5/7,5 |
| • тікелей қосу: | 5/60; 10/100 |
| Макс. 10 мс ішінде тікелей қосылатын есептегіштер үшін ток: | 30*I макс |
| Трансформаторды қосу есептегіштері үшін максималды ток 0,5 с ішінде: | 20*I макс |
| Белсенді энергияны өлшеу кезіндегі сезімталдық, Ал: | |
| • трансформаторлық қосу: | 0,005 |
| • тікелей қосу: | 0,02; 0,04 |
Есептегіштердің модификациялары:
| Түрлендіру | Номинал. кернеу., Жылы | Номинал. (максим.) ток, А |
Сынып дәл. | Интерфейстер, реле | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Сынап 230 ART-00 С(R)N | 3x57,7/100 | 5 (7,5) | 0,5S/1,0 | CAN, RS-485. |
| 2 | Сынап 230 ART-01 С(R)N | 3x230/400 | 5 (60) | 1/2 | CAN, RS-485. |
| 3 | Сынап 230 ART-02 С(R)N | 3x230/400 | 10 (100) | 1/2 | CAN, RS-485. |
| 4 | Сынап 230 ART-03 С(R)N | 3x230/400 | 5 (7,5) | 0,5S/1,0 | CAN, RS-485. |
| 5 | Сынап 230 ART-00 PQRSIDN | 3x57,7/100 | 5 (7,5) | 0,5S/1,0 | IRDA, RS-485. |
| 6 | Сынап 230 ART-01 PQRSIN | 3x230/400 | 5 (60) | 1/2 | IRDA, RS-485. |
| 7 | Сынап 230 ART-02 PQRSIN | 3x230/400 | 10 (100) | 1/2 | IRDA, RS-485. |
| 8 | Сынап 230 ART-03 PQRSIDN | 3x230/400 | 5 (7,5) | 0,5S/1,0 | IRDA, RS-485. |
| 9 | Сынап 230 ART-01 СLN | 3x230/400 | 5 (60) | 1/2 | CAN, PLCI. |
| 10 | Сынап 230 ART-02 СLN | 3x230/400 | 10 (100) | 1/2 | CAN, PLCI. |
| 11 | Сынап 230 ART-03 СLN | 3x230/400 | 5 (7,5) | 0,5S/1,0 | CAN, PLCI. |
Шартты белгілер: Меркурий 230 ART-0X P Q R (C I L) S D N
Ал – белсенді энергияны есепке алу;
R – реактивті энергияны есепке алу;
Т – ішкі тарифтеуші, электрондық пломбалар;
ОХ — ток, кернеу және дәлдік класы бойынша бөлінетін модификациялар;
| ОХ | Атауы. кернеу, Жылы | Номин(базалық) ток, А | Максималды ток, А |
| 00 | 3*57,7/100 | 5 | 7,5 |
| 01 | 3*230/400 | 5 | 60 |
| 02 | 3*230/400 | 10 | 100 |
| 03 | 3*230/400 | 5 | 7,5 |
Р – профильдің, оқиғалар журналының, техникалық ысыраптарды есепке алудың және басқа да қосымша функциялардың болуы;
Q – электр энергиясы сапасының көрсеткіштерін өлшеу;
R – RS-485 интерфейсі (Бірге – CAN, I – IrDA, L – PLC);
S – RS-485 интерфейсі мен GSM модемінің ішкі қуаты;
D – резервтік қуат көзінің болуы;
N – электрондық пломбаның болуы;
I – IrDA (инфрақызыл порт;
C – CAN;
Лх – PLС (L2-PLCII, L4-PRIME, L5-G3PLC).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Меркурий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 4 |
| Фазалар саны | 3 |
| Байланыс түрі | Трансформатор |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Максималды ток | 7.5 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 °С |
| Ұзындығы | 74 мм |
| Ені | 170 мм |
| Биіктігі | 285 мм |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 75 500 ₸

