РУСМ5110-4274 160А IP54 басқару қорабы кіріс 1хВА88х200А отх.1хNXC 185А автокөліксіз қайтымды емес.режимін

253 595 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51104274
Жіберу 05 сәуір 2026РУСМ5000 IEK типті басқару қораптары ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін, қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен - ажыратқыштармен.
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Асинхронды қозғалтқыштар топтарының жұмысындағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификациялардың кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
- Ресей Федерациясының ірі аймақтарында сертификатталған құрастырушылардың болуы.
- IEK GROUP техникалық мамандарының күшімен кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі.
- Шешім құрамдастарын жеткізудің қысқа мерзімдері кең қойма және серіктестік желісінің болуымен қамтамасыз етіледі.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі, мм | 650 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау | Қуатты автоматты ажыратқыш |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырғышсыз |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400/230 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 160 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені, мм | 500 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРЫСМ5110 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 253 595 ₸

