Пластикалық корпус ЩМПп 400х300х170мм мөлдір есік УХЛ1 IP65 IEK

30 416 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP92-N-403017-65
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩМПп IP65 корпустары соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және электр энергиясын тарату және технологиялық процестерді автоматтандыру жүйелеріндегі жабдықты сенімді қорғауды қамтамасыз етуге, сондай-ақ әртүрлі электрлік, электрондық компоненттерді орналастыруға және қорғауға арналған. қоршаған орта әсерлері.

Артықшылықтары
- Шаң-ылғалдан қорғалуы: шаңнан қорғаудың максималды дәрежесі және барлық бағыттардағы су ағындарынан қорғау IP65.
- Соққыға төзімділік: корпустар IK10 қорғанысының ең жоғары дәрежесіне ие (соққы энергиясы 20 Дж немесе 5 кг салмақтың 40 см биіктіктен құлауы).
- Коррозияға төзімділік: корпустар тот баспайды және бояуды қажет етпейді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: жұмыс температурасы -45°C-тан +80°C-қа дейін.
- Корпусты жерге тұйықтау қажеттілігінің болмауы: корпус материалының диэлектрлік қасиеттеріне байланысты жерге тұйықтауды қажет етпейді.
- Ультракүлгін сәулелерге төзімділік: Материалдың қасиеттері қоршауларды ашық ауада орнату мүмкіндігімен ультракүлгін сәулелерге төзімді етеді.
- ЭКЕАЖ жүйесінде пайдалану мүмкіндігі: материал радио және GSM сигналын таратуға кедергі жасамайды.



Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 400 |
| Ені, мм | 300 |
| Тереңдігі, мм | 170 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 100 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Салмағы, кг | 2,5 |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Пайдалану температурасы, °C | -45...80 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 2.1 |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 3,2 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 2.1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 3.2 мм |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Сол жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 30 416 ₸

