Корпус пластик ЩРН-П-36 TEKFOR IP41 қара мөлдір есік IEK

26 103,42 ₸
- Бар
- Коды:TF5-KP12-N-36-41-K01-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TEKFOR IP41 сериялы корпустар модульдік жабдықты орнатуға арналған.
Тұрғын үй, кеңсе және техникалық үй-жайларда тарату тақталарын ұйымдастыру үшін қолданылады.
Төзімді ABS-пластиктен және поликарбонаттан жасалған, сапалы материалдар қалқанды оңай орнатуды және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары
- Алынбалы монтаждау жақтауы қалқанды тірекке жинауға мүмкіндік береді.
- Корпус ішіндегі сымдарды ыңғайлы орналастыру үшін DIN рельстерінің арасындағы орталық қашықтық 150 мм.
- Шиналарға арналған суппорт қалқанды күтіп ұстау және пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, ток өткізетін бөліктерге тиюден қорғайды.
- Қалқанға кіруді шектеу қажет болған жағдайда есіктің металл құлыпты орнату мүмкіндігі бар (бөлек сатып алынады).
- Терминалдық блок пен автоматтардың түйіспе тобы арасындағы қашықтықтың артуы өткізгіштерді ұйымдастыруды және таңбалауды жеңілдетеді.
- ABS-пластиктен жасалған қатты негіз корпусты монтаждау кезінде қажетті манипуляцияларды қиындықсыз орындауға мүмкіндік береді.
Конструкция ерекшеліктері

Алмалы-салмалы монтаждық жақтау

Құлыпты орнату мүмкіндігі

Пластикалық бұрандалар қақпақты мықтап бекітеді

Тесіктерге арналған белгілер
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Қатарлар саны | 3 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Биіктігі, мм | 535.0 |
| Ені, мм | 290.0 |
| Тереңдігі, мм | 102.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Иә |
| Құлыппен | Иә |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 290 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 535 мм |
| Салмақ | 2.27 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Сол жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 26 103,42 ₸




