Автоматты ажыратқыш M06N 3P C 2А 6кА ARMAT IEK

16 949 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-M06N-3-C002
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштар тізбектерді шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Модельдік қатарға B, C, D іске қосу сипаттамалары және номиналды токтары 0,5-тен 63 А-ға дейінгі құрылғылар кіреді.
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті 6 кА құрайды.
Шекті ажырату қабілеті номиналына байланысты 10-нан 50 кА-ға дейін өзгереді.

Артықшылықтары
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы
- Ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі
- 2 бекітілген позициясы бар динрейкке арналған ысырма
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң
- ROHS директивасына толық сәйкестік
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 6 кА
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты)
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 2.0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Айырғыштың түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 9.0 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 6 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 20000 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| Бір полюстің салмағы, кг | 0,116 |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| IEC 60947-2, ғА бойынша ажырату қабілеті | 50 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 500 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -40...70 |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 6.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 6.0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 2 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 16 949 ₸

