IEK зонды (50м) бар МПГнг-LS-20 газ-түтін шығаруы төмендетілген металлқұбыр

991 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CMP27-020-K02-050
Жіберу 13 сәуір 2026Газ және түтін шығарындылары аз жанбайтын металл түтік атом, жылу және гидроэлектростанцияларында, метрополитенде және биік ғимараттарда, кемелерде, химиялық зауыттарда, жану кезінде жану кезінде жану кезінде жану кезінде жанудың таралуын болдырмайтын, жану кезінде жанудың таралуын болдырмайтын жағдайларда жұмыс істейтін сымдар мен кабельдерге арналған. қоймалар және т.б.
Техникалық сипаттамалар
Номин диаметрі
20 мм
Материал
Болат
1-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ, өрт қауіптілігі төмен, жанғыштық, газ-түтін шығару
2-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
Түсі
Қара
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Сыртқы диаметрі
26.2 мм
Ішкі диаметрі
18.7 мм
Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы
70 °C
Шартты өткелдің диаметрі
18,7 мм
Жұмыс температурасы
-30...70 °C
Беттің қорғаныш жабыны
Мырышпен қапталған
Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R
100 мм
Пайдалану температурасы
-30...70 °C
Сығымдау кезіндегі беріктік
- Н
Электрлік сипаттамалары
Көрсетілмеген
Иілуге беріктік
Икемді (-тер)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 9.5 мм |
| Сыртқы диаметрі | 13.9 мм |
| Иілу радиусы | 55 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
- Бағасы: 991 ₸/м

