ELASTA Металлорукав РЗ-ЦХ-38 с брошкой (25м) IEK

1 295 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CMP18-038-K00-025
Жіберу 13 сәуір 2026Герметикалық емес металл жең (металл түтік), сымдарды, кабельдерді және т.б. механикалық зақымданудан қорғау және өрт қауіпсіздігін арттыру үшін қолданылады. РЗ-ЦХ металл шлангісі металл зондпен бірге жеткізіледі. Металл түтік ішіндегі зонд ретінде d=0,6 мм ГОСТ3282-74 болат сым қолданылады. Жеңдер мақтадан жасалған тығыздағышпен жасалады.
Т
Техникалық сипаттамалар
Номин диаметрі
38 мм
Материал
Болат
1-ші жабынның қаптамасының материалы
Қаптамасы жоқ
2-ші жабынның қаптамасының материалы
Қаптамасы жоқ
Түсі
Металлик
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Сыртқы диаметрі
44.0 мм
Ішкі диаметрі
36.4 мм
Макс рұқсат етілген жұмыс температурасы
100 °C
Шартты өткелдің диаметрі
36,4 мм
Жұмыс температурасы
-60...50 °C
Беттің қорғаныш жабыны
Мырышпен қапталған
Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R
200 мм
Пайдалану температурасы
-60...50 °C
Сығымдау кезіндегі беріктік
- Н
Электрлік сипаттамалары
Көрсетілмеген
Иілуге беріктік
Икемді (-тер)
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 9.5 мм |
| Сыртқы диаметрі | 13.9 мм |
| Иілу радиусы | 55 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
- Бағасы: 1 295 ₸/м

