Кіріспе панелі ЩО70-1-68 2500А FORMAT IP54 ауа кірісін енгізіңіз.авт.ARMAT 2500А сырғыту.

7 901 305 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHCO-70168000-03
Жіберу 13 мамыр 2026SCHO70 коммутаторларының кіріс панелі кернеуі 400/230 В айнымалы ток жиілігі 50 Гц жерге тұйықталған бейтарап желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға, қашықтықтан, автоматтандырылған және қолмен басқаруға, басқаруға, сигнал беруге және жабдықты қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғауға, адамдарды электр тогының соғуынан қорғауға арналған. .
Панельдер ажыратқыштары немесе автоматты ажыратқыштары бар кабельдік және шиналық кірістерге арналған.
ЩО70 кіріспе панельдері трансформатордан немесе трансформаторлық қосалқы станциядан тарату құрылғысына кернеу беруге арналған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | ||
| Кіріс қимасы нөл/жер | ||
| Ғимарат | Металл едендік корпус FORMAT 2000х1200х600мм IP54 IEK | 1 |
| Ірге | биіктігі 200 мм | |
| Бүйірлік панель | жиынтықта | 0.5 |
| Шиналық көпір | Мыс шинасы М1Т 10х120х4000мм 2650А | |
| Кіріспе аппарат |
Ауа ажыратқышы жылжымалы ARMAT 2500А 3P D 85кА айырғыш TT толық жиынтығы IEK |
1 |
|
Есепке алу бөлімі |
Ток трансформаторы ТТИ-125 3000/5А 15ВА 0.5 IEK Есепке алу аспаптарына арналған орын |
3 1 |
| Жерге қосуды бақылау | 1 | |
| Желі параметрлерін бақылау |
1 |
|
| PE шинасы | Мыс шинасы М1Т 10х120х4000мм 2650А | |
| Беткі және қорғаныс панельдері | жиынтықта | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Толық тарату құрылғысы |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 85 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Әуе |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 7 901 305 ₸


