Контактор EasyPact TVS 32А 400В AC3 1NO катушка 220В SE

11 993,94 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LC1E3210M5
Жіберу 13 мамыр 2026EasyPact TVS магниттік стартерлер сериясы жұмыс сипаттамаларының оңтайлы теңгерімін және кеңейтілген икемділікті ұсынады.
Магнитті қосқыштар айнымалы және тұрақты токтың қуатты жүктемелерін коммутациялау мүмкіндігін қолдайтын құрылғылар болып табылады. Контакторларды, аралық релелерді, термиялық шамадан тыс жүктеме релелерін және автоматты ажыратқыштарды қамтитын EasyPact TVS магниттік стартерлер сериясы стандартты қолданбаларда электр қозғалтқыштарын қорғауға және басқаруға арналған, сонымен қатар жұмыс сипаттамаларының оңтайлы тепе-теңдігіне, таңдауға, сатып алуға және сақтауға ыңғайлылығына және кеңейтілген икемділігіне ие.
Төмен кернеулі қозғалтқыштардың стартерлері еш қиындықсыз
Easy TeSys төмен вольтты қозғалтқыштарды басқару қажеттіліктерінің көпшілігін қанағаттандыру үшін барлық қажетті мүмкіндіктерге ие. Электр қозғалтқышының стартерінің компоненттері оңай TeSys сапаға нұқсан келтірместен өнімділік пен құнның оңтайлы арақатынасын қамтамасыз етеді.
Easy TeSys — сізге ұсынатын тамаша шешім
- қажетті өнімділік
- бюджетті оңтайландыру кезінде
- және талап етілетін сапада
Easy Tesys артықшылықтары
- Жоғары тиімді IE3/IE4 электр қозғалтқыштары үшін AC-3e қорғаныс класы
- IEC60335
- Бірнеше стандарттарға сәйкес келетін бұрандалар арқылы жеңілдетілген орнату
- Өнімнің қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін контрафактілікке қарсы QR кодтары
- Жақсы ойластырылған дизайн кабельдерді оңай қосуды қамтамасыз етеді және жіптердің үзілу қаупін азайтады.
- Өнім туралы толық ақпарат алу үшін қаптамадағы QR кодын сканерлеу жеткілікті.
| Серия | Easy TeSys |
|---|---|
| Серия | Easy TeSys Control |
| Өнім түрі | Байланысшы |
| Құрылғының қысқаша атауы | LC1E |
| Контакторды қолдану | Электр қозғалтқышты басқару Белсенді жүктеме |
| Қолдану санаты | AC-1 AC-3 |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | Қуат тізбегі: <= 690 V Айнымалы ток 50/60 Гц |
| [Ie] номиналды жұмыс тогы | 32 A (at <55 °C) at <= 440 В Айнымалы ток AC-3 for Қуат тізбегі 50 A (at <60 °C) at <= 440 В Айнымалы ток AC-1 for Қуат тізбегі |
| [Uc] control circuit voltage | 220 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Қозғалтқыштың қуаты, кВТ | 7,5 kW at 220...230 В Айнымалы ток 50/60 Гц 15 kW at 380...400 V 15 кВТ 415 В-та 15 кВТ 440 В-та 18,5 кВТ ат 500 В 18,5 kW at 660...690 Жылы |
|---|---|
| Басты контактілердің конфигурациясы | 3 Н.О. |
| [Ith] ашық ауадағы шартты жылу тогы | 50 A (at 55 °C) |
| Irms номиналды қосу қабілеті | 320 A at 440В Айнымалы ток for Күштік тізбек conforming to IEC 60947-4-1 |
| Номиналды ажырату қабілеті | 256 A at 440 В for күштік тізбек conforming to МЕМСТ IEC 60947 |
| [Icw] номиналды қысқа мерзімді рұқсат етілген ток | 260 A 40 °C - 10 с for Күштік тізбек 138 A 40 °C - 60 с for Күштік тізбек 60 A 40 °C - 600 с for Күштік тізбек |
| Сақтандырғыштың тиісті номиналы | 10 A gG at <= 690 V coordination 1 түрі for Басқару тізбегі conforming to IEC 60947-5-1 63 A gG at <= 690 V coordination 1 типті for Күштік тізбек |
| Орташа кедергі | 2,5 мОм - Ith 50 A 50 Гц for Күштік тізбек |
| Бір полюстен бөлінетін қуат | 2 W AC-3 5 W AC-1 |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 690 миль IEC 60947-4-1 сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | III |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 6 кВ катушка МЕМСТ IEC 60947 сәйкес қуат тізбегіне қосылмаған |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8000000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 1000000 AC-3 циклдары 350000 AC-1 циклдары |
| Басқару тізбегінің типі | Аударма ток 50 Гц-те |
| басқару тізбегінің кернеу шектері | 0,85...1,1 Uc -5...55 °C 50 Гц жұмыс күйінде 0,3...0,6 Uc -5...55 °C босату 50 Гц |
| Іске қосылған кезде тұтынылатын қуат | 95 VA 50 Гц cos phi 0,75 (20 °C температурада) 95 VA 60 Гц cos phi 0,75 (20 °C температурада) |
| Ұстап тұру кезінде тұтынылатын қуат, В·А | 8,3 VA 50 Гц cos phi 0,3 (20 °C температурада) 8,5 ВА 60 Гц кос фи 0,3 (20 °С температурада) |
| Жылу беру | 2...3 W for Басқару тізбегі |
| жұмыс уақыты | 12...тұйықталу кезінде 22 мс ашылған кезде 4...19 мс |
| Коммутацияның максималды жиілігі | <60 °C температурада 1800 цикл/сағ |
| Қосылымдар – терминалдар | Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1...4 mm2 - cable stiffness: ұшы жоқ икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 1...4 mm2 - cable stiffness: ұшы жоқ икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1...4 mm2 - cable stiffness: кабель ұшымен икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 1...2,5 mm2 - cable stiffness: кабель ұшымен икемді Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1...4 mm2 - cable stiffness: ұшы жоқ қатты кабель Басқару тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 1...4 mm2 - cable stiffness: ұшы жоқ қатты кабель Қуат тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1,5...6 mm2 - cable stiffness: ұшы жоқ қатты кабель Қуат тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 1,5...6 mm2 - cable stiffness: ұшы жоқ қатты кабель Қуат тізбегі: бұрандалы қысқыш 1 1...6 mm2 - cable stiffness: кабель ұшымен икемді Қуат тізбегі: бұрандалы қысқыш 2 1...4 mm2 - cable stiffness: кабель ұшымен икемді |
| Қатайту сәті | Басқару тізбегі: 1,2 Н·м Қуат тізбегі: 2,1 Н·м |
| Қосалқы байланыстар | 1 Н.О. |
| Коммутацияланатын ең аз кернеу | 17 миль for Басқару тізбегі |
| Минималды коммутацияланатын ток | 5 мА for Басқару тізбегі |
| Оқшаулау кедергісі | > 10 мΩ for Басқару тізбегі |
| Қабаттаспайтын уақыт | Кернеу берілгенде 1,5 мс garanted between NC and NO contact 1,5 ms кернеу босатылған кезде garanted between NC and NO contact |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка Панельге монтаждау |
| Стандарттар | IEC 60947-4-1 IEC 60947-1 IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Сертификаттар | EAC CE |
| IP қорғау дәрежесі | IP2x IEC 60529 сәйкес |
| Қорғаныстық орындау | TH (ластану дәрежесі 3) МЭК 60068-2-30 Дб тестіне сәйкес |
| Құрылғының айналасындағы ауаның рұқсат етілген температурасы | Uc кезінде -20...70 °C -60...80 °C сақтау орны -5...55 °C операция |
| Жұмыс биіктігі | номиналды мәндердің нашарлауынсыз 3000 м |
| Отқа төзімділік | IEC 60695-2-1 сәйкес 850 °C |
| Механикалық төзімділік | Діріл контакторлар ашық (1.5 g (саны.), 5...300 Гц) Діріл контактор жабық (3 g (ном.), 5...300 Гц) Контактордың соққысы тұйықталған (11 мс ішінде 10 ГН) Соққылар контактор ашық (6 г (ном.) 11 мс ішінде) |
| Биіктігі | 84 mm |
| Ені | 56 mm |
| Тереңдігі | 86 mm |
| Таза салмақ | 0,45 kg |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 32 А |
| Максималды қуат | 15 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 86 мм |
| Биіктігі | 84 мм |
| Ені | 56 мм |
| Салмақ | 450 г |
- Бағасы: 11 993,94 ₸

