АВР ВРУ1-20-80 400А схемасы бар кіріспе панелі 2-1 SMART IP31 контроллері NXZM CHINT есебі

670 170 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-12080000-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-20-80 кіріспе панелі электр энергиясын енгізуге, есепке алуға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде 1-санаттағы электр қондырғыларын қорғауға арналған.
АБ өздігінен қайтарумен негізгіден резервтік енгізуге автоматты ауысуды қамтамасыз етеді.
Электр жетегі бар контроллер NXZM-400S/3B 400А СHINT.
Контроллерді қолдану NXZM жүйенің сенімділігін, оның ақауларға төзімділігін арттырады, АДБ жүйесіне техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
Контроллер бағдарламалау мен баптауды қажет етпейді, жұмыс алгоритмдерінің барлық негізгі параметрлері зауытта енгізілген.
Ғимарат ӨТІРІК SMART - панельдерді қатарға қосу
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | терминалдар NXZM | 2 |
| Енгізу N/PE |
АД31Т шинасына |
|
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х600х450мм IP31 IEK | |
| Бүйірлік алмалы-салмалы панельдер | АЖҚ арналған бүйірлік панель 1800.ХХХ.450 IP31 (2 дана/жинақ) SMART IEK | 1 |
| Панельдер қатарына қосу | Иә | |
| Ірге | опция | |
| Кіріспе аппараттар |
талап етілмейді |
|
| АДБ блогы |
NXZM-400S/3B 400А СHINT резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы |
1 |
|
Жұмыс режимдері |
Бірінші енгізу басымдығы бар автоматты Қолмен |
|
| Жұмыстың индикациясы |
Дабыл шамы AD22DS LED матрица d=22мм қызыл 230В IEK |
2 2 2 |
|
А фазасында кернеудің болуын индикациялау кіріспе аппараттарға дейін |
2 | |
|
Есепке алу бөлімі |
ТТИ-А ток трансформаторы 400/5 дейін 5ВА класс 0.5 IEK Есепке алу аспабына арналған орын (есепке алу аспабы құнына кірмейді) |
3 1 |
| Ток өткізгіш шиналар мен өткізгіштер |
АД31Т шинасы |
|
| Шығатын шиналар N/PE | ||
| Қорғаныс панельдері | шина секциясы АВР | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | Chint |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 670 170 ₸




