Ажыратқыш-ажыратқыш NH40-200/3 3P 200A стандартты тұтқа

54 202,68 ₸
- Бар
- Коды:393263
NH40-200/3 3P 200А ажыратқыш-ажыратқышы электр тізбегін қосу және ажырату үшін қолданылады. Бұл құрылғы электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету және ток жүктемесін басқару мақсатында орнатылады.
Жұмыс принципі:Ажыратқыш-ажыратқыш үш фазалы (3P) жүйеде жұмыс істейді және 200А-ға дейінгі токты өткізеді. Ол қолмен басқарылатын тұтқа арқылы іске қосылады. Тұтқаны белгілі бір қалыпқа бұру арқылы тізбек қосылады немесе ажыратылады. Төтенше жағдайларда немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін толық ажырату мүмкіндігін береді.
Артықшылықтары:
- Қауіпсіздік: Электр тізбегін толық ажыратуға мүмкіндік береді, бұл жөндеу және техникалық қызмет көрсету кезінде қауіпсіздікті арттырады.
- Сенімділік: Жоғары сапалы материалдардан жасалған, ұзақ мерзімді пайдалану үшін беріктігі жоғары.
- Қолайлылық: Қарапайым және тиімді басқару тұтқасының арқасында қолдану оңай.
- Жоғары ток жүктемесіне төзімді: 200А-ға дейінгі токты өткізе алады, бұл оны өнеркәсіптік және коммерциялық нысандарда қолдануға ыңғайлы етеді.
Қолдану салалары:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар
- Құрылыс және энергетика нысандары
- Электр тарату қондырғылары
- Қоғамдық және коммерциялық ғимараттар
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток, А: 200
- Тұтқа түрі: Стандартты
- Реверсивті орындалуы: Жоқ
- Қосымша қалыпты жабық (НЗ) контактілер саны: 1
- Қосымша ауыспалы контактілер саны: 0
- Қосымша қалыпты ашық (НО) контактілер саны: 1
- Бағыттар түрі/саны: 1
- Электрлік тозуға төзімділік, цикл: 1000
- Номиналды оқшаулау кернеуі, В: 800
- Ластану дәрежесі: 3
- Теңіз деңгейінен биіктігі, м: 2000 дейін
- Полюстер саны: 3
- Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ: 6
- Номиналды кернеу, В: 400...690
- Қысқа тұйықталудың шартты номиналды тогы, кА: 12
- Айнымалы токтың ең жоғары номиналды жұмыс кернеуі, В: 690
- Номиналды коммутацияланатын қуат, кВт: 100
- Серия: NH40
- Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C: -25…+40
- Оқшаулаудың электрлік беріктігі, В: 6200
- Механикалық тозуға төзімділік, цикл: 12000
- Габариттік және орнату өлшемдері (ЕхБхТ), мм: 180x170x145
Пайдалану бойынша ұсыныстар:
- Дұрыс орнату: Орнату кезінде құрылғының номиналды сипаттамаларына сай келетін электр желісіне қосу қажет.
- Қауіпсіз пайдалану: Ажыратқышты іске қосу немесе өшіру алдында жүктемені тексеріп, қауіпсіздік шараларын сақтау керек.
- Тұрақты тексеру: Тұрақты техникалық қызмет көрсету құрылғының ұзақ мерзімді және сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
- Қорғаныс құралдарын пайдалану: Орнату және техникалық қызмет көрсету кезінде арнайы қорғаныс құралдарын (қолғап, көзілдірік) пайдалану ұсынылады.
Бұл құрылғы электр жүйелерінде жоғары деңгейдегі қауіпсіздік пен сенімділікті қамтамасыз ететін тиімді шешім болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 200 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Термиялық төзімділік тогы | 12 кА |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 12 кА |
| Кернеу | 0.4 кВ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Сақтандырғыштың болуы | Жоқ |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1000 цикл |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 145 мм |
| Биіктігі | 170 мм |
| Ені | 180 мм |
| Жетек сипаттамалары | |
| Жетектің орналасуы | Спереди |
- Бағасы: 54 202,68 ₸

