ДГУ ШУ6253-32А3 200А схемасы бар үш кірісті АВР шкафы 3-1 IP54 журналды басқару релесі PLR-S 24DC

925 477 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU8253534-A
Жіберу 23 сәуір 2026Бұл РАҚ жүйесі тұтынушылардың бір тобын негізгі, резервтік және автономды генератор кірмелерін электрмен жабдықтаудың үш тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Негізгі және резервтік енгізулер істен шыққан жағдайда жүйе автономды генераторды іске қосады.
Логикалық басқарумен АДБ артықшылықтары
- Оқиғалар мұрағаты.
- Резервті 6300А дейін енгізу.
- РАҚ жұмысының барлық параметрлерін баптаудың икемділігі (қосуды/өшіруді кідірту, енгізуді таңдау және т.б.).
- Толығымен жасалған құжаттама, схемалар және бағдарламалар.
- Барлық АДБ бір өндірушінің құрамдас бөліктерінен құрастырылады. Бір терезеге тапсырыс беру.
- РАҚ жұмысының алгоритмдерін өзгертуге мүмкіндік беретін бағдарламаның ашық коды.
- Функционал барлық қажетті функциялармен жасалған.
- АДБ бөгде өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімді.
- Қашықтағы жұмыс орны арқылы АДБ жұмысын бақылау мүмкіндігі.
- Визуализация үшін есікке сенсорлық тақтаны орнату.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Трансформатор түрі | өлшеу |
- Бағасы: 925 477 ₸






