70х70х40мм ашық сымдарға арналған дәнекерлеу қорабы КМ41236, IP44 4 гермовода сұр түсті қақпағы бар

461 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UKOZ11-070-070-040-K41-44
Жіберу 13 сәуір 2026Ашық монтаждауға арналған монтаждық қораптар сымдар мен кабельдерді тармақтауға, сондай-ақ коммутация орындарын жасыруға және қосымша қорғауға арналған. Ашық монтаждау қораптары қатты және гофрленген құбырлардан тұратын электрлік кәріз жүйесінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Қораптардың кейбір түрлері (қорғау дәрежесі IP44, IP55) ашық ауада, сондай-ақ ылғалды және шаңды бөлмелерде пайдалануға болады.
Сенімді және жылдам ашық монтаж, гермоводтар. Ылғалдан және шаңнан қорғау.
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі
Қабырғалық-төбелік бекіту
Ұзындығы
70 мм
Ені
70 мм
Тереңдігі
40 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP44
Жұмыс температурасы
-25...40 °C
Қақпақтың пішіні
Бос қақпақ
Түсі
Сұр
Материал
Пластик
Нысан
Шаршы (-лар)
Қақпақ
Мөлдір емес
Енгізулер саны
4
Диаметрі
- мм
Галогендерден бос
Иә
Макс өткізгіштің көлденең қимасы
- мм2
Жабдық немесе орнатылған жабдық
Басқалар
Диаметрі құбыр үшін
Басқалар
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 461 ₸

