Кабель-арна 25х25 "ЭЛЕКОР" ақ (32м) IEK

639 ₸/м
- Бар
- Коды:CKK10-025-025-1-K01
ELEKOR сериялы магистральдық кабельдік каналдар кеңсе және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде құрылыс немесе қайта құру кезінде ашық типтегі ақпараттық, қуатты және төмен токты электр байланыстарын тартуға арналған. .
ELECOR сериясының кабель-арналары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау).
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау.
- Сымдарға рұқсатсыз кіруді шектеу.
- Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Таза ақ
Ені
25 мм
Биіктігі
25 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
9003
Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны
0
Бекіту тәсілі немесе түрі
Негізінде перфорация
Қақпақ түрі
Алмалы-салмалы
Монтаждау температурасы
-15...60 °C
Ұзындығы
2000 мм
Материал
Пластик
Материалдың түрі немесе маркасы
ПВХ (ПВХ)
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Пайдалы қима
492 мм2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 25 мм |
- Бағасы: 639 ₸/м

