Енгізу-тарату қалқаны ВРУ8503 2Р-132-40 250А IP54 енгізу ВА88-35М есепке алу 3ХТИХ250/5А отх.5х3РхВА47-29 IEK

251 110 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-3513240-03
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ-8503 енгізу және тарату құрылғылары жерге тұйықталған бейтарап желілерде жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың 400/230 В кернеуі бар электр энергиясын қабылдауға, есепке алуға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде желілерді қорғауға, сондай-ақ сирек жұмыс істейтін қосулар мен ажыратуларға арналған. .
Аспалы корпуста орындалған.
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | КВС 35-240мм2 сұр IEK кіріспе қуат терминалы | |
| Енгізу N/PE | ||
| Ғимарат |
Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 мөлдір есік IEK |
1 |
| Кабельдерді төменнен беру | Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм | |
| Кіріспе қорғаныс және коммутация құрылғылары |
1 |
|
| Шығатын топтар мен желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА IEK |
5 |
| Кірістегі кернеудің болуын индикациялау |
|
|
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер |
опция |
|
| Есепке алу бөлімі |
ТТИ-А 250/5А 5ВА класты 0,5 ток трансформаторы Есепке алу аспабына арналған орын |
3 1 |
|
Ток өткізгіш шина |
||
| Шығатын шиналар N/PE | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Мөлдір есіктер | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 251 110 ₸

