Енгізу-тарату шкафы ЩВР ВРУ8503 2Р-111-40 250А IP31 енгізу EZC есебі 1 орын отх.16хЕАСУ9 2хEZC SE

457 266 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-25111400-01
Жіберу 08 сәуір 2026ҚТҚ тарату панельдері кернеуі 400/230А, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | кіріспе аппараттың терминалдарына қосу | |
| Енгізу N/PE | нөл/жер шиналарына қосылу | |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта | 1 |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат | Easypact EZC250F 3P 250А 25кА TM Schneider күштік автоматты ажыратқышы | 1 |
| Есепке алу панелі |
ТТИ-А 250/5А 5ВА 0.5 IEK ток трансформаторы есепке алу аспабына арналған орын |
3 1 |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Easypact EZC250F 3P 18kA TM Schneider қуат ажыратқышы |
2 10 6 |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А | |
| Ток өткізгіштер | ПВ3 мыс | |
| Қорғаныс панельдері | шиналар секциясы үшін жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 18 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Серия | EASY9 |
- Бағасы: 457 266 ₸


