Төбелік тұтқыш DRI IEK

903 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-DR
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Көлденең VH ұстағыш науаны шпилькалардың көмегімен төбеге бекіту үшін қолданылады.
- Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 18 мм |
| Ені | 55 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені бар науа үшін жарамды | ≤ 400 мм |
| Жұмыс жүктемесі | 250 Н |
| Металдың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
- Бағасы: 903 ₸

