Науа негізіне төсем 50 IEK

390 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-PSOL-050
Жіберу 03 мамыр 2026Негіздегі төсем тегіс емес кесу сызықтарын жабу үшін немесе науаның түбіндегі түйіспелерді нығайту үшін қолданылады.
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Техникалық сипаттамалар
Үлгі немесе орындау
Бойлық қосқыш (пластина)
Ұзындығы
50 мм
Көкжиек-айналмалы немесе топсалы
Иә
Тігінен-айналмалы немесе топсалы
Иә
Қосылу түрі
Бұрандалы қосқыш
Сым науасы үшін қолайлы
Жоқ
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Жоқ
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Ені бар науа үшін жарамды
50 мм
Биіктігі бар науа үшін қолайлы
35...110 мм
Сым сым науасы үшін қолайлы
- мм
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Материал
Болат
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 390 ₸/м

