Қақпақ арналған науа негізі 50-1,0 мм IEK

2 561 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1K-050-100-3
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK металл науа қақпақтары кабельдік жолды механикалық зақымданудан, сыртқы климаттық әсерлерден және рұқсатсыз кіруден қорғау үшін қолданылады. Өнімдер ESCA 3 және 5 сериялы парақ науаларымен, LESTA баспалдақ науаларымен және NESTA сым науаларымен толығымен үйлесімді.
Техникалық сипаттамалар
Ені
50 мм
Биіктігі
15 мм
Ұзындығы
3000 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Сым науасы үшін қолайлы
Иә
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Иә
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бекіткіштерде
Материал
Болат
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Түсі
Ашық сұр
Салмақ
2,07 келі
Материалдың қалыңдығы
1.00 мм
Монтаждау ені
50 мм
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
| Массасы | 0.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
- Бағасы: 2 561 ₸/м

