ЩАО ОШЧВ12 авариялық жарықтандыру қалқаны-4-16-10- Ф IP31 енгізу 1РхЕАЅУ9 отх.4х1РхEASY9x10A SE

29 750 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:OSHV-1241610-FSE-1
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыру қалқаны кернеуі 400/230В, номиналды тогы 125А дейінгі электр энергиясын таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қорғауға арналған
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
Үлгілік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 25 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 16 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Ғимарат |
Корпус металл ЩРн-12 (240х330х120мм) IP31 IEK |
1 |
| Кабельді төменгі жаққа жеткізу | кабельді тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш EASY9 1Р 16А 4.5кА С SE |
1 |
| Шығатын желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш EASY9 1Р 10А 4.5кА С SE |
4 |
| Ток өткізгіш мыс өткізгіштер | ПВ3 МЕМСТ; жалғастырғыш шиналар; | |
| Кернеудің болуын индикациялау | ||
| Қорғаныс панельдері | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 12 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Серия | EASY9 |
- Бағасы: 29 750 ₸

