UNIVERSAL M830B IEK сандық мультиметрі

2 455,74 ₸
- Бар
- Коды:TMD-2B-830
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Universal мультиметрі көптеген функцияларды біріктіретін біріктірілген электр өлшеу құрылғысы болып табылады.
Электр желілерінің және олардың компоненттерінің әртүрлі параметрлерін өлшеуге арналған

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Соққыға төзімді қап.
- Ықшамдылық
- Деректерді сақтау функциясы.
- Дисплейді реттеу.
- Функциялардың кең ауқымы.
- Дисплей шкаласының бит тереңдігі - 1999 сынама.
Техникалық сипаттамалар
| Индикация | Цифрлық (-тер) |
| Өлшеу диапазонын таңдау | Қолмен |
| Айнымалы токтың өзгеру кернеуін өлшеудің Макс диапазоны, В | 750 |
| Токтың өзгеру кернеуі үшін минималды сезім | 100 мВ |
| Тұрақты токтың кернеуін өлшеудің Макс диапазоны DC, В | 1000 |
| Макс өлшеу диапазоны, ХКҚҰ | 2 |
| Қоректендіру кернеуі, В | 9 |
| Тізбекті өлшеу санаты | ІІ санат |
| Өлшенген мәнді есте сақтау | Жоқ |
| Мультидисплей | Жоқ |
| Жазбаларды басқарудың RMS жүйесін дәл өлшеу | Жоқ |
| Ені, мм | 70 |
| Биіктігі, мм | 24.0 |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Пайдалану температурасы, °C | 0...40 |
| Тұрақты ток кернеуіне арналған минималды сезім | 0,1 мВ |
| Айнымалы токтың өзгеруін өлшеудің максималды диапазоны, А | 10 |
| Токтың өзгеруіне арналған минималды сезім | 0,1 |
| Тұрақты токтың максималды өлшеу диапазоны тұрақты ток, А | 10.0 |
| Тұрақты ток үшін минималды сезімталдық | 0,1 |
| Қарсылық үшін минималды сезім | 0,1 Ом |
| Температураны өлшеу | Жоқ |
| Диодтардың кедергісін тексеру немесе тексеру | Иә |
| Қуатты өлшеу | Жоқ |
| Жиілікті өлшеу | Жоқ |
| Децибел - дБ өлшемімен | Жоқ |
| Салыстырмалы мәнді өлшеу | Жоқ |
| Индукцияны өлшеу | Жоқ |
| Өткізгіштікті өлшеу | Иә |
| Жұмыс циклдарын өлшеу | Жоқ |
| Өлшеу әдісі | Қосарланған интеграцияның АЦ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Дисплейдің максималды көрсеткіші | 1999 |
| Шамадан тыс жүктеме индикаторы | Иә |
| Полярлық индикаторы | Иә |
| Ұзындығы, мм | 126.0 |
| Салмағы, кг | 0.15 |
| Диодтарды тексеру диапазоны | 2,8В / 1мА |
| hFE транзисторларын тексеру диапазоны | 0...1000 |
| Кедергіні өлшеу диапазоны | 200 Ом...2000 ж...20 ком...200 ком...2000 кОм |
| Термопара жиынтықта | Жоқ |
| Конденсатордың сыйымдылығын өлшеу диапазоны | - |
| Корпусты оқшаулау | Қосарланған, II класс |
| Гистограммалары бар аналогты дисплей | Жоқ |
| Деректерді сақтау | Жоқ |
| Макс сақтау көлемі | Жоқ |
| Мин сақтау көлемі | Жоқ |
| Ең жоғары мәндердің жады | Жоқ |
| Кіріспе | Жоқ |
| Үздіксіздік тесті | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Сандық |
| Кернеуді өлшеу | |
| Тұрақты кернеудің өлшем бірліктері | В, мВ |
| Тұрақты кернеудің минималды диапазоны | 0.1 |
| Тұрақты кернеудің максималды диапазоны | 1000 |
| Айнымалы кернеудің өлшем бірліктері | В, мВ |
| Айнымалы кернеудің минималды диапазоны | 0.1 |
| Айнымалы кернеудің максималды диапазоны | 750 |
| Тоқты өлшеу | |
| Тұрақты ток өлшем бірліктері | мА, А |
| Тұрақты токтың минималды диапазоны | 0.1 |
| Тұрақты токтың максималды диапазоны | 10 |
| Айнымалы ток бірліктері | мА, А |
| Айнымалы токтың минималды диапазоны | 0.1 |
| Айнымалы токтың максималды диапазоны | 10 |
| Кедергіні өлшеу | |
| Қарсылық өлшем бірліктері | Ом, МОм, кОм |
| Минималды қарсылық диапазоны | 0.1 |
| Максималды қарсылық диапазоны | 2 |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
| Түстерді көрсету | Монохромды |
| Таңбалардың түсі | Қара |
| Жалпы | |
| Түсі | Қара |
| Көрсеткіш | Дыбыстық |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 °С |
| Тамақтану | Батареялар бір реттік |
| Кернеу | 9 В |
| Ұзындығы | 24 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 126 мм |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 2 455,74 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама батарейка, зондтар


