Ажыратқыш-айырғыш NH40-1000/3 3P 1000А стандартты СHINT тұтқасы

195 160,14 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:393268
Жіберу 18 сәуір 2026NH40 типті ажыратқыш-айырғыштар жиілігі 50 Гц, кернеуі 400 В дейінгі айнымалы токтың электр тізбектерін сирек, автоматты емес коммутациялауға арналған. Қосалқы станциялардағы, тарату құрылғыларындағы және жекелеген объектілердегі электрмен жабдықтаудың ТЖҚ-да қолданылады.
Ажыратқыш-айырғыштардың индикациялау және позицияны сенімді бекіту механизмі болады.
Техникалық сипаттамалар
NH40 сериясы
Айнымалы токтың максималды номиналды жұмыс кернеуі, В 690
Полюстер саны 3
Қоршаған ортаның ластану санаты 3
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 378x316x240
Номиналды ток, Ал 1000
Номиналды оқшаулау кернеуі, В 800
Номиналды қысқа уақытқа төзімді ток, кА 50
Номиналды коммутацияланатын қуат, кВТ 450
Оқшаулаудың электрлік беріктігі, В 6200
Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны 0
Бағыттардың түрі/саны 1
Қорғау дәрежесі (IP), IP20 алдыңғы жағы
Тұтқаның түрі Стандартты
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 4000
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 200
Аспаптың конструкциясы Корпустағы жиынтықты құрылғы
Басқару элементінің түсі Қара
Басқару элементінің түрі Бұрылмалы ұзартқыш тұтқа
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -25...+40
Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ 12
Номиналды кернеу, 400...690
Теңіз деңгейінен биіктігі, м 2000 дейін
Қалыпты түрде ашылатын қосалқы контактілердің саны 1
Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚЖ) түйіспелердің саны 1
Монтаждау тәсілі Стационарлық
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 12 айдан аспайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 1000 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Кернеу | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пышақ қозғалысының сипаты | Тігінен бұрылу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Биіктігі | 316 мм |
| Ені | 378 мм |
- Бағасы: 195 160,14 ₸

