Дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы ARMAT B06S 1P+NP C25 30мА айнымалы ток түрі (18мм) IEK

23 001 ₸
- Бар
- Коды:AR-B06S-1N-C25C030
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT B06S сериялы дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары (ДТАЖ) функцияларды орындай алады:
- асқын жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғау
- адамды жерге тұйықталу токтарынан қорғау
B06S сериялы АВДТ ARMAT номиналды ажырату қабілеті 6 кА құрайды.
Артықшылықтары
- Бір корпуста шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және жерге тұйықталудан қорғау
- Ықшам орындалуы 18 мм полюс + бейтарап
- Жүктеме мен желіні жоғарыдан және төменнен қосу мүмкіндігі
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы
- Жалған дабылдарды болдырмауға арналған интегралды шуға төзімді дифференциалды қорғаныс схемасы
- Номиналды ажырату қабілеті 6 кА
Техникалық сипаттамалар
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 76,2 мм |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 10 мм2 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Полюстер саны | 1+N |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| Ағып кету тогының түрі | АС |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Жиілігі | 50/60 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Ажырату қабілеті | 6.0 ғА |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Контактілі қысқыштардың бұрандаларын қатайту сәті | 1 нм |
| IEC 61009-1 бойынша ажырату қабілеті | 6000 А |
| Пайдалану температурасы | -25…+45 °C |
| МЕМСТ IEC 61140 бойынша қорғау сыныбы | 0 |
| Жұмыс режимі | Ұзақ мерзімді |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар туралы |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 Б-О |
| Номин неткл дифференциалдық ток | 15 мА |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 10 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 25 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 23 001 ₸





