Дифференциалдық ажыратқыш EASY 9 (УЗО) 2П 63А 30мА AC 230В

19 979,82 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:EZ9R34263
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Серия | Easy9 |
|---|---|
| Өнім түрі | Дифференциалды ток ажыратқышы |
| Құрылғының қысқаша атауы | Easy9 авт. асқын токтардан қорғанысы жоқ ажыратқыш |
| Полюстердің сипаттамасы | 2P |
| Бейтараптың жағдайы | Сол жақта |
| [In] номиналды ток | 63 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағып кету тогы бойынша сезімталдық | 30 мА |
| Ағып кету тогынан қорғаудың іске қосылуының кешігуі | Лезде |
| Ағып кету тогынан қорғау класы | АС типі |
| Номиналды ажырату және қосу қабілеті | 630 A |
| Номиналды шартты ток қысқа тұйықталған | Модульдік автоматты ажыратқыштар Easy9: 4500 A 63 A |
| Құрылғының желідегі орны | Кетіп бара жатыр |
|---|---|
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | 230 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Дифферен бойынша қорғанысты іске қосу технологиясы | Кернеуге тәуелді |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль Айнымалы ток |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Токтың секіруі | 250 A |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Тарату блогының Г-мен үйлесімділігі | Жоғарыдан: Иә |
| Полюстер аралық қадам | Фазалар арасындағы 18 мм |
| Қадам 9 мм | 4 |
| Биіктігі | 82 mm |
| Ені | 36 mm |
| Тереңдігі | 72 mm |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | Айнымалы ток: 2000 циклдар 230 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...25 мм2 қатты Туннель түріндегі қысқыш (Жоғарғы немесе төменгі) 1...16 мм2 икемді |
| Қатайту сәті | 2,5 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Нарық сегменті | Шағын коммерциялық кәсіпорындар Тұрғын үй секторы |
| Стандарттар | IEC 61008-1 |
|---|---|
| Сертификаттар | EAC CE МЕМСТ Р |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Ластану дәрежесі | 2 IEC 61008-1 сәйкес |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Қоршаған ортаның температурасы | -25…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | EASY9 |
| Жабдық түрі | ЖҚБ |
- Бағасы: 19 979,82 ₸

