Жұдырықшалы қосқыш LW32-10/3 10А 3Р "1-0-2" CHINT

6 404,58 ₸
- Бар
- Коды:425138
Жұдырықшалы ажыратқыштар электр энергиясын басқару және тарату тізбектеріне, өлшеу аспаптарына және электр қозғалтқыштарын іске қосуға арналған.
LW32 негізгі ажыратқыштар , реверсивті ажыратқыштар, көп позициялы ажыратқыштар, амперметр мен вольтметрге арналған ажыратқыштар, қозғалтқыштарды басқаруға арналған ажыратқыштар ретінде қолданыла алады.
Кернеуі 440 В дейінгі айнымалы токтың электр тізбектерінде қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
Айнымалы токтың максималды номиналды жұмыс кернеуі, В 380
Полюстер саны 3
Қорғау дәрежесі IP20
Қоршаған ортаның ластану санаты 3
Шартты жылу тогы, Ал 10
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 48х48х22
Ауыстыру позицияларының саны 3
Номиналды ток, Ал 10
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 600000
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 200000
Тұтқаның жағдайы 1-0-2
Оқшаулау кернеуі, В 690
Сақтау температурасы, °C -25...+70
Қоректендіру кернеуі, 230...400
Басқару элементінің түрі Айналмалы ауыстырып-қосқыш тұтқа
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -5...+40
Теңіз деңгейінен биіктігі, м 2000 дейін
Құрылымдық орындалуы Кіріктірілген құрылғы
Ауыстыру функциясы Бағытты ауыстырып қосқыш
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 12 айдан аспайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Жұмыс ережелерінің саны | 3 |
| Жұмыс режимі | Ұзақ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | төлемге |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 200000 цикл |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 22 мм |
| Биіктігі | 48 мм |
| Ені | 48 мм |
- Бағасы: 6 404,58 ₸

