Корпус металл ЩРн-24 мөлдір есік IP31 УХЛ3 TITAN 5 IEK

83 071 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM16-N-036-31-Z-U
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мөлдір есігі бар TITAN 5 сериялы тарату корпустары модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.




Артықшылықтары
- Шыңдалған шыныдан жасалған шолу есігі – аспаптар мен құрылғылардан көрсеткіштерді ыңғайлы бақылау және алу.
- Алынбалы монтаждау жақтауының арқасында ыңғайлы және құрастыру оңай.
- Сымдарды оңай жүргізу үшін артқы қабырға мен DIN рельстері арасындағы кеңейтілген қашықтық.
- Толық жабдық (N және PE шиналары бар калибрлер).
- Шиналарды үстіңгі және астыңғы жағына орнату мүмкіндігі.
- Жоғары электр қауіпсіздігі - қорғаныс операциялық панелінің болуы.
- Конструкцияның қаттылығы.
- Стильді дизайн.
- Ауыстырылатын есіктер.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 24 |
| Қатарлар саны | 2 |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 460.0 |
| Ені, мм | 310.0 |
| Тереңдігі, мм | 130.0 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Иә |
| Құлыппен | Иә |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 460 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 24 |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 83 071 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау рамасы - 1 дана. Операциялық панель және пластикалық элементтер - 1 дана. Суппорт (N және PE шиналарынсыз) - 4 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі! - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 6 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

