Трек шамы M-TRACK LINE-1200 40W 4000K қара LEDAR

10 571,40 ₸
- Бар
- Коды:LINE1200-40W-4000-001
LINE-1200 сериялы M-TRACK сериялы магниттік жолақ сымына арналған кіріктірілген жол шамы.
M-TRACK жүйесі әдетте кеңседе, өндірісте немесе тұрғын үй-жайларда жарықтандыруды ұйымдастыру үшін қолданылады.Ол бағытты жарық ағынын жасауға мүмкіндік береді және кеңістікті аймақтарға бөлу үшін өте қолайлы. Нұсқа жарнамалық қызмет үшін белсенді қолданылады. Оның көмегімен кафе, киім дүкені, сауда орталықтары үшін тамаша жарықтандыруға қол жеткізуге болады.
M-TRACK 48V жүйесі төмен вольтты, мүлдем қауіпсіз, орнату және техникалық қызмет көрсету оңай.
Шамдар кез келген ыңғайлы жерде орнатылады, бұл жүйені жан-жақты және функционалды етеді. Жолдың ұзындығы кез келген болуы мүмкін және миллиметр дәлдігімен есептеледі.
Төбедегі соңғы жолақтың ені 26 мм, бұл оны жарықтандыру нарығында ұсынылған барлық әртүрліліктегі ең ықшам жүйелердің біріне айналдырады.
Сипаттамалары
Шамның түрі: жол шамдары
Ұзындығы, см: 120
Ені, см: 2,2
Шамның түрі: LED
Күңгірттеу: Жоқ
Жарық ағыны, Лм: 2800
Шамдардың қуаты, Вт: 40
Қызмет ету мерзімі, ай: 120
Кернеу, Жылы: 48
Жұмыс температурасының диапазоны: -40+50
Монтаждау тәсілі: трек
Қорғау дәрежесі, IP: 20
Ереже: талап етіледі
Салмағы, кг.: 0.683
Корпустың түсі: қара
Корпус материалы: алюминий қорытпасы
Жарқырау түсі: бейтарап
| Негізгі | |
|---|---|
| Орнату | Қабырға |
| Плафон, аспаның материалы | Алюминий |
| Жақтау материалы | алюминий |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Шамның қуаты | 40 Вт |
| Желі кернеуі | 48 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Түсі | Қара |
| Арматураның түсі (негіз) | Қара |
| жиынтықта шамдар бар | Иә |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық ағыны | 2800 лм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Ені | 2.2 мм |
| Салмақ | 0.7 г |
- Бағасы: 10 571,40 ₸

