Кабель-арна ПВХ 25х16мм ақ AGIS

187,74 ₸/м
- Бар
- Коды:60.01.25.16.200
AGIS ПВХ кабель-арнасы 25х16 мм Ақ 60.01.25.16.200 ақпараттық, қуат және төмен ток сымдарын төсеуге арналған.
Кабель-арна кабельдер мен сымдарды механикалық зақымданудан қорғайды, авариялық жағдайларда сымға қол жеткізуге және электр сымдарын қосымша орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
Магистральдық түрі
ПВХ қорапшасының материалы
Ішкі көлденең қимасының ауданы 283 мм2
Монтаждау температурасы -5-тен +60 °С-қа дейін
Пайдалану температурасы -40-тан +45 °С-қа дейін
Қораптың өлшемі (ШхВ) 25х16 мм
Ұзындығы 2000 мм
Қорғау дәрежесі IP40
Қос құлып иә
Қақпақ жиынтықта
Қақпақтың ені 25 мм
Түсі ақ
Өздігінен сөнетін иә
Өздігінен жабысатын жоқ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AGIS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 16 мм |
| Ені | 25 мм |
- Бағасы: 187,74 ₸/м

