ЯУО9601-3474-05 25А 6/4.5кА 400В IP31 таймерін/фоторелесін ескере отырып, жарықтандыруды басқару қорабы

108 400 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUO-96013474-W
Жіберу 05 сәуір 2026ЯУО жарықтандыруды басқару жәшіктері өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- берілген уақыт кезеңдерінде жарықтандыру қондырғысын өшіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын түймелермен қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
ЯУО-да үш фазалы 5-60А есептегіш қондырғысын орнату қарастырылған. Есепке алу аспабы бөлек сатып алынады!
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары сіз үшін
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Жұмыс тәртібіне түсініктеме
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқарумен екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ауыстырып қосқыш (SA1) арқылы таңдалады.
Ауыстырып-қосқыш күйінде (SA1) "Автоматты" жарықтандыру құрылғысын қосу және өшіру фотосурет сенсорынан (BL1) немесе бағдарламашыдан (KT1) орындалады, таңдау
басқару құралының қосқышы (SA2) арқылы қамтамасыз етіледі.
"Қосулы" дабыл шамы (HRL1) ЯУО жұмысының жарық сигнализациясы үшін қолданылады.
ЯУО-ны жергілікті басқару үшін қосқышты (SA1) "Қол" күйіне ауыстыру қажет.
"Старт" (SB1) "Стоп" (SB2) батырмалары жарықтандыру қондырғысын қолмен режимде жедел басқару үшін қолданылады.
ЯУО өнімін бағдарламалаушыдан (KT1) автоматты режимде іске қосу үшін оны тұтынушыға қажетті ЯУО жұмысының уақытша режимдеріне баптау қажет.
Схема жұмысын фото датчиктен (BL1) автоматты режимде бастамас бұрын, фото датчикті жарықтандырудың басқарылатын аймағына орнату қажет.
Жұмыс режимдерін қосу және баптауды білікті мамандар орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қалқаны |
| Қалқанның түрі | ЩУО9601 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 108 400 ₸








