Енгізу-тарату шкафы ВРУ1-26-62А 80А 400В IP31 отх.6хВА47-100х3Р

425 617 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-2662-A-1
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1 енгізу-тарату панельдері жерге тұйықталған бейтарабы бар желілерде жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың 400/230В кернеулі электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде желілерді қорғауға арналған.
ВРУ1 сериялы енгізу-тарату панельдері электр энергиясын есепке алу аппараттарымен жабдықталады.
Есепке алу аспабы құнына кірмейді!
А индексі - кететін топтарға автоматты ажыратқыштарды орнатуды білдіреді.
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L | алюминий терминалдарына 120 мм-ге дейін қосу | |
| Кіріспе қысқыштар N/PE | қосылу IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы | |
| Ғимарат | Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.6.4-0 36 УХЛ3 IP31 IEK | 1 |
| Алынбайтын бүйірлік панельдер | жиынтықта | 1 |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат | Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-35В31250 250А IEK | 1 |
| Енгізуді қорғау аппараттары |
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 80А IEK |
3 3 |
| Есепке алу панелі |
есепке алу аспабына арналған орын (тікелей қосу) |
1 |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 16-50А 10кА С IEK |
6 |
| Ток өткізгіш шина және өткізгіштер |
Алюминий шинасы АД 31Т 3х30х4000мм 315А Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х15 3L+PEN IEK Мыс өткізгіштер МЕМСТ |
|
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді | |
| Шығатын N/PE шиналары | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 425 617 ₸







