Енгізу-тарату шкафы ВРУ8503 2Р-108-40 250А 400/230В IP54 шина мыс отх.9 топ 2 жол IEK

335 740 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-25108400-03
Жіберу 06 сәуір 2026VRU8503 тарату панельдері кернеуі 400/230 В, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
|
Кіріспе қысқыштар екі кіріс 2х3Л |
кіріспе аппараттың терминалдарына 120 мм-ге дейін (мыс, алюминий.) |
6 |
|
Кіріспе қысқыштар N/PE |
IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы 120 мм-ге дейін (мыс, алюминий.) |
2 |
| Ғимарат | Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400) УХЛ3 IP54 IEK | 1 |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта алынбайтындар | |
| Кабельді жеткізу | төменгі, Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм, тығыздамалар жиынтықта | |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат | Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-35В71250 250А IEK екі енгізуге | 1 |
| Енгізуді қорғау аппараттары |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-1-250 габариті 1 250А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 200А IEK |
3 3 |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 10кА С IEK Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 1Р 25А 6кА С IEK |
9 2 |
| Шығатын шиналар N/PE | тарату РБД-250А DIN-рейку IEK | 2 |
|
Ток өткізгіштер Ток өткізгіш шина |
мыс МЕМСТ |
|
| Қорғаныс панельдері | шиналар секциясы үшін |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 335 740 ₸








