Автоматты ажыратқыш M06N-DC 2P C 16А ARMAT IEK

15 851 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-M06N-2-C016DC
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштар кернеуі 1000 В дейінгі тұрақты токтың электр тізбектерін ауыстыруға арналған.
Қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғайды, сонымен қатар басқару және секциялау функцияларын орындайды.
1-ден 63 А-ға дейінгі 15 номиналды токқа арналған типтік орындауларды PIN, FORK. 160 шиналарымен қосу мүмкіндігі бар.


Артықшылықтары
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы
- Ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі
- 2 бекітілген позициясы бар динрейкке арналған ысырма
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң
- ROHS директивасына толық сәйкестік
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 6 кА
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты)
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 16.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Кернеу түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 440 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | 440 |
| Айырғыштың түрі | Термомагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 7.0 |
| Жиілігі, Гц | - |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 6000 |
| Бір полюстің салмағы, кг | 0,118 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 20000 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 500 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 10.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 10.0 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 10 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -40...70 |
| Кідіріспен | Жоқ |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 1...25 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 1...25 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.232 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 440 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 15 851 ₸

