Тарату пункті ПР8703-1131 63А 220В DC IP54 отх.4хВАх2Рх16А тұрақты ток

131 681 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-87031131
Жіберу 18 сәуір 2026Тармақ ПР8703 электр энергиясын таратуға және кернеуі 440 В дейінгі тұрақты ток желілерінде шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қондырғыларды қорғауға арналған.
PR8703 тармағы IP31 немесе IP54 қорғаныс нұсқаларында, UHL1, UHL2, UHL3, UHL4 климаттық нұсқаларында жасалуы мүмкін.
Құрылымдық жағынан PR8703 операциялық панельдерсіз, монтаждық панелі бар панельдерде орындалады.
Артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L кіріспе қысқыштары (Al/CU қосылымы) |
кіріспе аппараттың терминалдары |
3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/CU қосылымы) |
ӘКК 6-50мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы |
1 1 |
| Ғимарат | 1 | |
| Кабельді жеткізу |
төменгі, тығыздамалар жиынтықта |
|
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА 2Р 100А DC 220В |
1 |
| Шығатын желілер мен топтар |
Автоматты ажыратқыш ВА 2Р 16А DC 6кА C IEK |
4 |
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х7 3L+PEN IEK мыс МЕМСТ |
|
| Шығатын шиналар N/PE | талап етілмейді | 1 |
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 220 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 131 681 ₸

