Т-тәрізді бұрыш ҚМТ 40х16 ақ (4шт/жинақ) IEK

619 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKMP10D-T-040-016-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚМТ-ның Т-тәрізді бұрышы бірдей стандартты өлшемдегі үш кабельдік арнаны Т-тәрізді қосу үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Ақ
Ені
40 мм
Биіктігі
16 мм
Шегінетін биіктік
16 мм
Шегінетін ені
40 мм
Үлгі немесе орындау
Негізі
Материал
Пластик
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
9010
Бекіту тәсілі немесе түрі
Сыртқа шертілетін тарапқа
Пайдалану температурасы
-15...60 °C
Климаттық орындалуы
ӨХЛ4
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Жиынтықта саны
4 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2400 мм.ш.м |
- Бағасы: 619 ₸

