Бітеуіш КМЗ 40х16 ақ (4шт/жинақ) IEK

473 ₸/жинақ
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKMP10D-Z-040-016-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚМЗ бітеуіші кабель-арнаның ұшын жабу үшін қызмет етеді.
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Ақ
Ені
40 мм
Биіктігі
16 мм
Үлгі немесе орындау
Сол жақты/оң жақты
Материал
Пластик
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
9010
Бекіту тәсілі немесе түрі
Сыртқа шертілетін тарапқа
Пайдалану температурасы
-15...60 °C
Монтаждау температурасы
-15...60 °C
Климаттық орындалуы
ӨХЛ4
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Жиынтықта саны
4 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | бітеуіш |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 473 ₸/жинақ

