Импульстік реле ORM 1 істікшелі 12-240В AC/DC IEK

10 331 ₸
- 1 дана бар
- Коды:ORM-01-ACDC12-240V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнеркәсіптік және тұрмыстық автоматика жүйелеріндегі тұтынушыларды (мысалы, жарықтандыру) параллель жалғанған түймелерді пайдаланып бірнеше жерден қосуға/өшіруге арналған.
Артықшылықтары
- Бір реле арқылы әртүрлі нүктелерден жарықтандыруды қосу схемаларын жүзеге асыру
- Екі жұмыс режимі
- Жұмыс режимдерінің қарапайым ыңғайлы индикациясы
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы
- Стандартты 35 мм DIN-рельске бекіту
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус
Техникалық сипаттамалар
| Функционал мақсаты немесе қолданылуы | Электромеханикалық сериялар |
| Қоректендіру кернеуі, В | 12...240 |
| Қоректендіруші кернеудің түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Басқару кернеуі 1, В | 12...240 |
| Басқару кернеуінің түрі 1 | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин токты ауыстырамыз, Ал | 16 |
| Қолмен басқару мүмкіндігі | Жоқ |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 1 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 1 |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 1 |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 1 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 64 |
| Монтаждау түрі | DIN рейкаға |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
ҚОСЫЛУ СХЕМАСЫ

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Модульдер саны | 1 |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Жад функциясы | Жоқ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Максималды коммутация тогы | 16 А |
| Кернеу | 240 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Катушканың номиналды кернеуі | 12-240В AC/DC |
- Бағасы: 10 331 ₸



