Жарықдиодты сызықты шам ДБО 5011 45Вт 6500К IP20 1500мм болат IEK

7 593 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDBO0-5011-45-6500-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шамдар тұрмыстық және қоғамдық үй-жайларды ішкі жарықтандыруға арналған. Жарықдиодты технологияларды қолдану шамның 30 000 сағатқа дейінгі жұмыс уақытын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Болат немесе алюминий корпус. Күңгірт диффузор. Жарықдиодты жарық көзі. Кронштейндердің көмегімен бетке ыңғайлы бекіту (жеткізу көлеміне кіреді). Бірегей дизайн.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі: | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның негіз - ұстағышы: | Басқалар |
| Корпус материалы: | Болат |
| Корпустың түсі: | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы: | Поликарбонат |
| Кернеу түрі: | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу: | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі: | Жарықдиодты драйвер |
| Жарық ағынының шығысы: | Тікелей |
| Энергия тиімділігі сыныбы: | A |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Қорғау сыныбы: | I |
| Жарық ағыны: | 3400 лм |
| Түс температурасы: | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra: | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті: | 0,9 |
| Ені: | 70.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі: | 27.0 мм |
| Ұзындығы: | 1500 мм |
| Шамның түрі: | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Шамның қуаты: | 45 Вт |
| Реңктің немесе диффузордың түсі: | Опал (-лар) |
| Жарықтың түстілік санаты: | Күндізгі суық >5300 К |
| Номин жиілігі: | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны: | -20…+50 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны: | 198...253 Жылы |
| Климаттық орындалуы: | ҰХЛ3.1 |
| Арнайы қолдану: | Басқалар |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 1500 см |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Қуат | 45 Вт |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамның қуаты | 45 Вт |
| Шам түрі | Жүкқұжат |
| Жарық ағыны | 3400 лм |
| Шам түрі | LED модулі |
| Түс температурасы | 6500K |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
- Бағасы: 7 593 ₸

