Жарық диодты таспа 50м LSR-2835WW60-4.8-IP67-220В IEK

28 296 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LSR3-1-060-67-0-50
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
220В IEK жарықдиодты таспа - бұл ішкі және сыртқы пайдалануға арналған әмбебап жарық көзі.
Жарықдиодты жолақ кернеуі 220 В тұрмыстық айнымалы ток желісінен тікелей жұмыс істейді.
Қорғаудың жоғары дәрежесіне (IP67) және жалпы ұзындығы 100 метрге дейінгі сегменттерді тізбектей қосу мүмкіндігіне байланысты 220В IEK жарықдиодты жолағы сәулеттік жарықтандыру үшін тамаша шешім болып табылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Тұрмыстық айнымалы ток желісіне тікелей қосылу арқылы оңай орнату.
- IP67 жоғары қорғаныс дәрежесі: таспа шаң мен ылғалдан қорықпайды, бұл оны сыртта және ылғалды бөлмелерде пайдалануға мүмкіндік береді.
- Арнайы диффузордың арқасында таспа бойымен жоғары жарық тиімділігі және біркелкі жарқырау.
- Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Таспа/жолақ |
| Шамдардың түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Ені, мм | 12 |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы, К | 3000 |
| Жарықтың түстілік санаты | Жылы 2700-3300 К |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | - |
| Бір метрге жарық ағыны, лм | 360 |
| 1 қума метрге жарық көздерінің қуаты, Вт | 4.8 |
| Ұзындығы, мм | 50000 |
| Кесу модулінің ұзындығы, мм | 1000 |
| Өздігінен жабысатын | Жоқ |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарық диоды. ток бойынша басқарылатын драйвер |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP67 |
| Қосуға немесе қосуға арналған жиынтықпен | Жоқ |
| Соңғы тығыны бар | Жоқ |
| 1 метрлік қума жолға арналған жарық көздерінің саны | 60 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 220.0 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | МОНО қосқыш |
| Пайдалану температурасы, °C | -15...45 |
| Кернеу түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Жарықтың түстік белгіленуі | Ақ |
| Биіктігі, мм | 7 |
| Шамның кернеуі, В | 220 |
| Шамның кернеуі, В | 220 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыру түрі | Жарықдиодты таспа |
| Қуат | 4.8 Вт |
| Түс температурасы | 3000K |
| Кернеу | 220 В |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP67 |
| Бабиндегі метр саны | 50 м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Кесу аралығы | 100 см |
| Жарық ағыны | 360 лм |
| Ені | 12 мм |
| Жарық диоды дана/м | 60 |
- Бағасы: 28 296 ₸

