Қозғалыс датчигі ДД-013 1200Вт 180град 12м IP65 ақ IEK

4 669,56 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDD10-013-1100-001
Жіберу 13 сәуір 2026Датчиктер датчикті анықтау аймағында қозғалатын объектілердің болуына және жарық деңгейіне байланысты жүктемені белгілі бір уақыт аралығында автоматты түрде қосуға және өшіруге арналған. МЕМСТ Р 51324.2.1-99 сәйкес.
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Ақ
Үлгі немесе орындау
Қозғалыс датчигі
Максималды коммутациялық қуат
1200 Вт
Монтаждау түрі
Үстірт. монтаждау (ашық. орнату)
Қыздыру шамдарына арналған максималды қуатты жүктемелер
1200 Вт
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Орнатудың оңтайлы биіктігі
2.5 м
Макс жағына қарай беру қашықтығы
12 м
Жарықтандыру бойынша іске қосу шегі
3...2000 лк
Көлденеңінен анықтау бұрышы
180 °
Мәжбүрлеп ажырату
Жоқ
Сатылы мониторинг
Жоқ
Маневрлік қосқыш
Жоқ
Сымсыз тарату үшін қолайлы
Жоқ
Қашықтықтан басқару
Жоқ
Сигналдық құрылғымен
Жоқ
Жарықтықтың оңтайлы мәнін анықтау функциясы
Жоқ
Диммер механизмімен күңгірттеу функциясы
Жоқ
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Беттің қорғаныш жабыны
Өңделмеген
Беттің түрі
Қолданылмайды
Мөлдір
Жоқ
Басқарманың кірісін толықтырады
Жоқ
Дабыл функциялары
Жоқ
Жүктемені коммутациялау
Электромеханикалық реле
Объектіні анықтаудың максималды қашықтығы
12 м
Қашықтан басқару пультімен
Жоқ
DALI интерфейсімен
Жоқ
Датчик түрі
Пассивті инфрақызыл (PIR)
Люминистц іске қосылмайтын шамдарға арналған максималды қуатты жүктемелер
300 ДА
Майдан бойынша макс тарату қашықтығы
12 м
Макс жұмыс циклі
15±2 мин
Материал
Пластик
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Жиілігі
50 Гц
Қосылатын өткізгіштердің қимасы
0,75...1,5 мм2
Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы
II
Максималды қуат қосулы күйде
0.45 Вт
Сезімдер бойынша іске қосылу шегін реттеу
Жоқ
Объектінің инфрақызыл сәулелеріне сезімталдығы
Иә
Қозғалысты анықтау жылдамдығы
0,6...1,5 м с
Жарықтандыру бойынша іске қосу шегін реттеу
Иә
Қолдану радиусын реттеу
Жоқ
Ені
80.0 мм
Биіктігі
51.5 мм
Тереңдігі
120.0 мм
Жарықтандыруды тұрақты бақылау
Иә
ЖЖҚ немесе климаттық бақылау
Жоқ
Жануарларға реакция аймағы
Жоқ
Сырғудан қорғау
Жоқ
Желіге қосу мүмкіндігімен
Жоқ
Мин жұмыс циклі
10±3 сек
Температура
-25...45 °C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP33 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 °С |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Қозғалысты анықтау ауқымы: | 6 м |
| Көру бұрышы | 360 град. |
| Қуат | 1100 Вт |
- Бағасы: 4 669,56 ₸

