Жарықтандыруды басқару қорабы ЯУО9601-3274 16А 400/230В IP54 таймер/фотореле

84 233 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YAUO-96013274-U2
Жіберу 05 сәуір 2026ЯУО жарықтандыруды басқару жәшіктері өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- берілген уақыт кезеңдерінде жарықтандыру қондырғысын өшіру және қосу;
- жарықтандыру қондырғысын түймелермен қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату;
Артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L | 25 мм-ге дейін | |
| Кіріспе қысқыштар N|PE | 6 мм-ге дейін | |
| Ғимарат | Металл корпус ШМП-1-0 (395х300х220) УХЛ3 IP31 | 1 |
| Бағдарламаланатын электрондық таймер | ТЭ15 (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Қашықтан фото датчигі бар фотореле | AZH-S (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Кіріспе аппарат | ВА47-60 25А 6кА (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Байланысшы | КМИ 18А (немесе соған ұқсас) | 1 |
| Индикация | "ЖҰМЫС" | 1 |
| Басқарма |
режимдерді ауыстырып қосқыш "БАСТАУ" түймесі "ТОҚТАТУ" батырмасы |
2 1 1 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | көзделмеген | |
| Ток өткізгіштер | мыс ПВ3 | |
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |
Қосылу схемасы

Схемаға түсініктеме
ЯУО автоматты және қолмен (жергілікті) басқарумен екі режимде жұмыс істейді.
Бұл режимдер ауыстырып қосқыш (SA1) арқылы таңдалады.
Ауыстырып-қосқыш күйінде (SA1) "Автоматты" жарықтандыру құрылғысын қосу және өшіру фотосурет сенсорынан (BL1) немесе бағдарламашыдан (KT1) орындалады, таңдау
басқару құралының қосқышы (SA2) арқылы қамтамасыз етіледі.
"Қосулы" дабыл шамы (HRL1) ЯУО жұмысының жарық сигнализациясы үшін қолданылады.
ЯУО-ны жергілікті басқару үшін қосқышты (SA1) "Қол" күйіне ауыстыру қажет.
"Старт" (SB1) "Стоп" (SB2) батырмалары жарықтандыру қондырғысын қолмен режимде жедел басқару үшін қолданылады.
ЯУО өнімін бағдарламалаушыдан (KT1) автоматты режимде іске қосу үшін оны тұтынушыға қажетті ЯУО жұмысының уақытша режимдеріне баптау қажет.
Схема жұмысын фото датчиктен (BL1) автоматты режимде бастамас бұрын, фото датчикті жарықтандырудың басқарылатын аймағына орнату қажет.
Жұмыс режимдерін қосу және баптауды білікті мамандар орындауы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
- Бағасы: 84 233 ₸









